Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bambaşka şeyler izleyeceğimize eminim. Önce ki live actionları görünce hiç ümit yok. :(
Netflix'in yaptığı başka live action var mı? Cowboy B. Henüz çıkmadı ki ertelendi diye biliyorum ana karakter sakatlanmış galiba. Bleach ise sadece asyalı oyuncular vardı ona rağmen çok da kötü değildi.

Death Note ise izlemedim ama söylenene göre facia. Sanırım seriyi bilinler de sıkılmadan izlesin diye evrenin kurallarına göre tamamen sıfırdan bir şey yazmışlar. O gözle bir izlemek lazım. Dediğüm gibi ben izlemedim.

OP'da ise böyle bir fantaziye girmeyecekler muhtemelen. Yani ana çerçevede seriye bağlı kalacaklar. Aslında OP söz konusuyken sanki çok da sadık olmasalar daha iyi olur gibi. OP'un aynen yansıtmak ciddi problem.

Söylenenlere göre ortalama 100-150 milyon dolar bütçesi olacak ilk sezonunun. Snowpiercer'den fazla olacak bütçesi o da kesin. Açıkçası ben OP takipçilerini memnun edemeseler de bu bütçeyle genel izleyicinin hoşuna gidecek bir şeyler çıkarabileceklerini düşünüyorum. En azından umuyorum. OP'un adını lekelemedikleri sürece. Her türlü iyi sonuca okeyim ben.

2y sonrası Nami için uygundur bu güzel hanfendi Jumanji 2 de izlemiştim baya çevik ismi Karen Gillan
.

.
Smoker için Deadpool 2 deki gelecekten gelen asker vardı bence uygundur ismi josh brollin
Onu oynatmaya para yetmez kendisi Avengers'taki Nebula kıytırık One Piece dizisinde yan rolde ne işi var? Üstelik bir sürü ana karakter varken hepsinde ünlü oyuncularla anlaşmazlar. The Witcher'da bile bütün parayı Henry Cavill'e verdikleri o kadar belli ki diğer castlar, cgi filan çok sırıtıyor. En fazla luffy i ünlü seçebilirler geri kalan hep ucuza oynayacak tanınmamış oyuncu olur. Ayrıca 2y sonraki namiye kadar gelebileceğini sanmıyorum dizi Arlong'a gelmeden biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık