Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bazı şeyleri parayla halledemezsiniz. Her bir karesini hayal etmediğimiz birebir gördüğümüz ve içimize işleyen bir yapım var ortada. Gerek manga gerekse animenin zaman atlamasından önceki hali hafızalarda. Bu tarz fazlaca aksiyon içeren fantastik serileri üstelik insanlar karakterlerle böylesine bağ kurmuşken imkanı yok adam gibi uyarlayamazsınız. Dizisi, filmi yapılacak seriler Battle Royale, Death Note, Liar Game tarzı serilerdir. Araştırsak bu minvalde dizisi yapılabilecek ve iyi yapıldığı takdirde sektöre damga vuracak bir sürü manga, anime çıkar. Op bunlardan biri değil ama. Kaldı ki zaten böylesine eserleri bile bok edip bırakıyorlar
Haklısın batırdılar ve muhtemelen yine batıracaklar. Ama gerçekten yetenekli oyuncular ve iyi bütçeyle olmayacak iş değil. Oyuncular da çok önemli. Mesela ben Sherlock Holmes Dizisine ön yargılıydım. Filmlerin gölgesinde izleyeceğim için "ilk" in yerini dolduramayacaktı. Ancak benim için dizisi filmin önüne geçti. OP için ekstradan bütçe problemi olacak. Yani bunlar hallolduktan sonra problem değil ama ben şunu çok merak ediyorum mesela : İlk Bölümde denizcanavarını iyi yansıtsalar bile ondan daha zor olan kısım ufak tefek bir çocuğun deniz canavarını devirmesi olacak. Bunu gerçekçi bir şekilde sunabilmek zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık