Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace cuk oturmuş. Crocodile, oyuncunun kabiliyeti iyiyse hiç sırıtmaz. Diğerlerini hiç uyduramadım, özellikle Sanji'yi.
Jason McAvoy bırak tüm tayfayı tek başına oynasın reis. :a:

Özellikle yüz ve çene yapısı olarak hepsi benziyor bence. Sadece Ledger'ın gözleri Sanji'ye göre bayağı kısık. Luffy için oyuncu bulmak zaten çok zor, göz büyüklüğü çok önemli bir de hem çocuksu, saf bir simaya sahip olup bir yandan o kadar da çocuk gibi durmaması lazım :D Elijah Wood'dan daha uygununu bulamadım açıkçası adam yıllardır yaşlanmıyor. :D

Oyuncular Capon mu olacak?
Daha önce Oda bir SBS'sinde tayfa gerçek hayatta olsa nereli olurdu diye göstermiş. Sanırım ona göre oyuncu seçilecekmiş. Yani bir tek Zoro capon olacak gibi görünüyor.

Özellikle yüz ve çene yapısı olarak hepsi benziyor bence. Sadece Ledger'ın gözleri Sanji'ye göre bayağı kısık. Luffy için oyuncu bulmak zaten çok zor, göz büyüklüğü çok önemli bir de hem çocuksu, saf bir simaya sahip olup bir yandan o kadar da çocuk gibi durmaması lazım :D Elijah Wood'dan daha uygununu bulamadım açıkçası adam yıllardır yaşlanmıyor :D

Daha önce Oda'nın bir SBS'sinde tayfa gerçek hayatta olsa nereli olurdu diye göstermiş. Sanırım ona göre oyuncu seçilecekmiş. Yani bir tek Zoro capon olacak gibi görünüyor.
İngilizce konuşan Robin görmek istemiyorum :(
Zoro'ya ırkçılık yapmış hain netflix.

Jason McAvoy bırak tüm tayfayı tek başına oynasın reis. :a:

Özellikle yüz ve çene yapısı olarak hepsi benziyor bence. Sadece Ledger'ın gözleri Sanji'ye göre bayağı kısık. Luffy için oyuncu bulmak zaten çok zor, göz büyüklüğü çok önemli bir de hem çocuksu, saf bir simaya sahip olup bir yandan o kadar da çocuk gibi durmaması lazım :D Elijah Wood'dan daha uygununu bulamadım açıkçası adam yıllardır yaşlanmıyor. :D

Daha önce Oda bir SBS'sinde tayfa gerçek hayatta olsa nereli olurdu diye göstermiş. Sanırım ona göre oyuncu seçilecekmiş. Yani bir tek Zoro capon olacak gibi görünüyor.
Heath Ledger burundan kaybediyor bence :D Scott Eastwood da Smoker'a göre temiz yüzlü bir insan gibi duruyor. Duruş ve konuşmalarıyla karakterin hakkını verebileceğinden şüpheliyim. Elijah Wood'a bakıyorum da, Luffy'deki o enerjiyi veremez herhalde :D Tom Holland belki daha iyi uyar ama yine şüpheliyim, Luffy'ye uyacak adam bulmak zor.

Örümcek adamla ünlendiği için ve şu aralar baya popüler olduğu için belki çok para isteyecektir ama parayı verip Tom Holland ı Luffy yapacaksın garantiye alacaksın başrolde riske girmeye hiç gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık