Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Netflix öne piece ile ilgili bir haber yayınlamış umalımda en azından holywood yapsın Netflix yaparsa bu daha başlamadan bitmiş demektir

News from One Piece Live Action series!!! First season will have 10 episodes and Netflix will participate.
Düzgün çeviriyle güncelledim.
Bunu 2017'de duyurduğumu biliyorum ama bu işler zaman alıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında ilerliyor ve görünüşe göre nihayet büyük duyuruyu yapabilirim: Dünyanın önde gelen kesintisiz yayın eğlence servisi Netflix bize muazzam prodüksiyon desteği verecek! Bu çok cesaret verici!! 10 bölümlük 1. sezonda hikaye ne kadar ilerleyecek? Oyuncular kimler olacak? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin. Eiichiro Oda

Düzgün çeviriyle güncelledim.
Bunu 2017'de duyurduğumu biliyorum ama bu işler zaman alıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında ilerliyor ve görünüşe göre nihayet büyük duyuruyu yapabilirim: Dünyanın önde gelen kesintisiz yayın eğlence servisi Netflix bize muazzam prodüksiyon desteği verecek! Bu çok cesaret verici!! 10 bölümlük 1. sezonda hikaye ne kadar ilerleyecek? Oyuncular kimler olacak? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin. Eiichiro Oda
teşekkürler :D güzel olursa netflix üyeliği açarım artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık