Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah korusun la anime / manga bunlar bambaşka şeyler. Kendi halindeyken güzel, özeller. Hiçbir şeyi adam akıllı yansıtamazlar rezil rüsva bir şey çıkar ortaya. Bazı serilerin konusu film veya dizi yapılabilir çok iyi işler de çıkabilir ortaya belki ama One Piece tarzı serilerin adam akıllı bir şekilde uyarlanması imkansız bence. Hiç bulaşmasınlar yazık günah lan düşünsene bu nedir diye bakıyorsun ve OP'un live actionını görüp oradan izliyorsun. OP nedir hiç bilmeyen adamı foxy arctan başlatmak gibi bir şey bu.

Günde bir kaç milyon dolar harcadığı için çıkmış zaten problem...
Ayda 2 milyon dolar harcıyormuş. Senede 2-3 film çekmesi lazım işte dengelemek için.
En son bi yazıda 13 senede 650 milyon kazandığını söylüyorlardı. Adam ev, yat, ada, şato falan almış tabi. Hatta şu listeye bakınca 1-2 film çekmesi yetiyor herifin.
https://www.statisticbrain.com/johnny-depp-movie-career-statistics/
Forbes holywoodda en çok kazanan mı ne demişti bunun için.
Alice ve KK5 için en az önceki kadar kazandıysa en az 100 milyonu götürmüş iki filmden. KK5 için toplamda 200 milyon falan gördüm de inanmadım tabi o kadar da değildir.

Live Action'ları hiç izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. Hele hele One Piece gibi bir seriye hakarettir Live Action.

Johnny Depp borç harç içinde kalmadıysa zor o iş. :(
Shanks seride kaç bölüm görüldü ki zaten? Bir başlangıçta, bir Luffy aranıyor posterinde, birde Marineford arc'ında. Hem Johnny Depp sever böyle senaryoyu. Neden olmasın?

Gerçek mi bu?
Chris ‘ten Zoro olur mu yahu adam sarışın .
Yeşil kafalı kimi tanıyorsun ALLAH aşkına?

Tony Jaa'da Asyalı Sanji demiş.
Live Actionlarda yetenekleri bir olsun yeterli. İlla ki suratları da benzeyecek diye birşey yok benim için. Oyuncu rolün hakkını veriyorsa benim için sorun yok.

Shanks seride kaç bölüm görüldü ki zaten? Bir başlangıçta, bir Luffy aranıyor posterinde, birde Marineford arc'ında. Hem Johnny Depp sever böyle senaryoyu. Neden olmasın?

Live Actionlarda yetenekleri bir olsun yeterli. İlla ki suratları da benzeyecek diye birşey yok benim için. Oyuncu rolün hakkını veriyorsa benim için sorun yok.
Olursa sevinirim de olmaz. :)

Johnny Depp yine bir korsanı oynamak istemeyeceği için olmaz.

Marty Mcfly'ın gençliği kadar iyi gidecek bir oyuncu görmedim daha Luffy için. Ah ah, o da yaşlandı :(

Ne desem bilemedim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık