Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Öyle ulu orta yerde söylemesene la, sonra enseleyecekler.
örgütü deşifre etmek bizim görevimiz.Ayıklayabildiğim kadarı ile

@twei örgütün iki numarası.Kendisini sürekli beni kaale almayın diye çağırıp alttan alttan örgütün ldierliğine oynuyor.
@Shanks örgütün kadın kolları başkanı ve bir numaralı ablası.İzmirde mangal partileri vererek herkesi davet ediyor ve örgüt propagandası yapıyot.
@Shakan şedö-lis üyesi.Yaşı yetmediği için örgüt lideri ile görüştürülmemesine rağmen yılmayıp liselerde şenks sevgisi aşılamaya çalışıyot.
@amaneden örgüte yeni katılmış numarası yaparak aradan kurtulmaya çalışıyor ama yayınladığı kitaplar ile örgüte şifreli mesajları iletiyor.Örgütün istihbaratından sorumlu kendisi.

Durun olum siz.Hepinizin köküne kibrit suyu dökecez az kaldı.

@twei örgütün iki numarası.Kendisini sürekli beni kaale almayın diye çağırıp alttan alttan örgütün ldierliğine oynuyor.
@Shanks örgütün kadın kolları başkanı ve bir numaralı ablası.İzmirde mangal partileri vererek herkesi davet ediyor ve örgüt propagandası yapıyot.
@Shakan şedö-lis üyesi.Yaşı yetmediği için örgüt lideri ile görüştürülmemesine rağmen yılmayıp liselerde şenks sevgisi aşılamaya çalışıyot.
@amaneden örgüte yeni katılmış numarası yaparak aradan kurtulmaya çalışıyor ama yayınladığı kitaplar ile örgüte şifreli mesajları iletiyor.Örgütün istihbaratından sorumlu kendisi.

Geç kaldın artık, çoktan önemli kademelere sızdık bile. :artiz:

Bizim kim olduğumuz belli efendi! Sen! Odağı bize tutarak neyi gizlemeye, örtmeye, yataklık etmeye çalışıyorsun!

Şu sondaki partiye bizzat katılmayı isterdim, kafalar kafalar cukka cukka

Bizim kim olduğumuz belli efendi! Sen! Odağı bize tutarak neyi gizlemeye, örtmeye, yataklık etmeye çalışıyorsun!

Şu sondaki partiye bizzat katılmayı isterdim, kafalar kafalar cukka cukka
Kendi partimizi yapalım korsanfan ailesi olarak. Şanzelize cafe'nin fiyatları uygunmuş diye duydum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık