Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Olgun seviyor derken, Zoro olgun değil mi? Değilse olgun karakter için bir tane örnek verebilir misin?

Bir de sence Zoro sence ne tarz kadınlardan hoşlanıyordur?
Sadece davranış olarak olgunluktan bahsetmiyorum. Yaş olarak. Misal Franky, misal Dragon, misal Jimbe. Davul dengi dengine zaten arkadaş. Robin Zoro'dan kaç yaş büyük ? 30 yaşına merdiven dayamış biri 21 yaşındaki oğlanı napsın ? Robin doğru yolda.

Zoro'nun tipi tam olarak Nami bence.

Sadece davranış olarak olgunluktan bahsetmiyorum. Yaş olarak. Misal Franky, misal Dragon, misal Jimbe. Davul dengi dengine zaten arkadaş. Robin Zoro'dan kaç yaş büyük ? 30 yaşına merdiven dayamış biri 21 yaşındaki oğlanı napsın ? Robin doğru yolda.

Dragon databooka göre 55 yaşında, Robin`den 25 yaş büyük babası olabilecek yaşta sorun yok ama 9 yaş küçük Zoro yakıștırılınca sıkıntı oluyor. Robin gençliğini yaşayamamış zaten, bizim tayfaya geldikten sonra hatun yenileniyor daha minnoş bi tip oluyor. :p

Bence Zoro eş seçimi konusunda muhafazakar davranacak bir karakterdir. Sessiz sakin, kültürlere ve geleneklere bağlı, açık seçik olmayan, kendisine ve ailesine sadık, karakter olarak olgun, ayrıca tabii ki kendisi gibi güçlü (kılıç ustası tercihen) bir karakterle beraber olmak ister gibi geliyor. Bence Robin ve Nami arasında olsa Robin'i seçerdi. Zoro'ya yakıştırdığım kadınlar da Hiyori ve Kuina bu arada.

Bu arada üzgünüm ama Zoro`nun hatun Tashigi`dir. Zoro`nun büyük aşkı Kuina iken, Oda gitmiş aynı tipte aynı lafları söylettiği bi karakter çıkarmış. Ben de yakıștırmıyorum ama görünen köy klavuz istemez.
@Densetsu no Samurai

Bu arada üzgünüm ama Zoro`nun hatun Tashigi`dir. Zoro`nun büyük aşkı Kuina iken, Oda gitmiş aynı tipte aynı lafları söylettiği bi karakter çıkarmış. Ben de yakıștırmıyorum ama görünen köy klavuz istemez.
@Densetsu no Samurai
Zoro ve Kuina arasında bir aşk yoktu. Tamamen dostluk ve rakiplik üzerine ilişkileri.

Tashigi ise kesinlikle tek taraflı.

D: In chapter 692, there's a scene where Nami and Luffy reunite. You can see a stocky-looking sailor who appears to be carrying Tashigi on his shoulder. That's her, right?! Why is she riding him? She told Zoro, "Let me down when we find my men." Is Zoro really that worried about her health? Heehee. --Someta

O: Well spotted. Yes, that is Tashigi, but that wasn't on Zoro's orders. I think Tashigi being embarrassed by Zoro was simply that she didn't want her subordinates to see her being helped by a pirate, but being carried by her own men is different. I suppose she might be embarrassed in a different way, though. I don't really know how young women think.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık