Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Buradaki en geyik muhabbet ekşi'dekilerin en ciddisinden daha seviyelidir.
Öyle tabi.
Yediği her yemeği direkt seven bir insanın hiçbir insanın sevmediği bir yemeği sevmesi gibi bir durum bu . Yemeği yapan insanın penceresinden çok özel ama esasında yemeği yiyen ve yemeği yiyen insanı tanıyan insanlar için gayet sıradan bir durum . :ehe:
Elma met*foru gibi olmuş yalnız shsdasd

Yok yahu rahatsız olmadım Sanji'nin Pudding'i sevmesine . Pudding'in Sanji'yi sevmesinin sebebi Sanji'nin ADAM olması değil kendisini sevecek bir insana muhtaç olmasından dolayı BENCE . :D Bunu diyorum .
Yazdığın gibi zaten. daha önce kimse gözüm için güzel dememişti diyordu Pudding. Sanji'ye vurulma nedeni gözünü güzel bulması. xd

Gerçi birbirlerini tam bulmuşlar. XD

960 Spoilers;
-Kaido and Big Mom are drinking together and talking about big war.
-Momo and others are crying and no one has answered yet.
-Kaido says "Wait, why am i hearing boss music?"
-A super f****ng cool silhouette appears

Son düzenleme:
Yok yahu rahatsız olmadım Sanji'nin Pudding'i sevmesine . Pudding'in Sanji'yi sevmesinin sebebi Sanji'nin ADAM olması değil kendisini sevecek bir insana muhtaç olmasından dolayı BENCE . :D Bunu diyorum .
Tipi ile alakası yok ya . Ağırlık , güç , işlev ve tatlılık = Monet :rolleyes: Robin ağırlığını kaybetti o yüz ifadesi ile .
Sanji’nin gözü güzel bulması pudding’in gözünün önündeki perdeleri açtı. Pudding sanji’ye sırılsıklam aşıktı. Zaten her zaman bir nedenden dolayı etkilenir insan ondan sonrası kişiliğe kalmış.

Şu sahneleri attırdın ya pudding’e üzüldüm:(

MuzluYulafEzmesi

Sanji’nin gözü güzel bulması pudding’in gözünün önündeki perdeleri açtı. Pudding sanji’ye sırılsıklam aşıktı. Zaten her zaman bir nedenden dolayı etkilenir insan ondan sonrası kişiliğe kalmış.

Şu sahneleri attırdın ya pudding’e üzüldüm:(
Yapmaa :(:ühü:

He diyon ki tipi kötü olacağına kolumu yesin.
Tabi zevk meselesi. Bazıları da kökten ucu şekilci olacak artık. :bilmem:

:hoo:
Hiyori miymiş o?

Sanji sevdi la o kızı. Ciddi ciddi sevdi. İstemediği bir evlilik olacak olmasına rağmen sevdi. Nesi bu kadar rahatsız etti anlamadım. :artiz:
Tashigi'den bahsettiğimi anlamış olman lazım onu parçaladı bizim Monet iyilik edeyim dedi kötü oldu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık