Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Onu bırakalım. Şu sayıya bakınca direk aklıma Grand Line girdikleri kısım aklıma geldi. Ne güzel hayallerini söylemişlerdi. :/

Hayalleri karakterleri huyları vardı ya. Sana dün dediğim gibi. Chopper az da olsa övüldüğünde hali yok, Nami salak kutup ayısının salak yalanına inanıyor. Arlong Park'taki Nami o saçmalığa inanır mı? :bilmem:

Robin'e yazamamış cümle :artiz: Burada Sanjiye laf çarptığını anladım bu arada.

Hayalleri karakterleri huyları vardı ya. Sana dün dediğim gibi. Chopper az da olsa övüldüğünde hali yok, Nami salak kutup ayısının salak yalanına inanıyor. Arlong Park'taki Nami o saçmalığa inanır mı? :bilmem:

Robin'e yazamamış cümle :artiz: Burada Sanjiye laf çarptığını anladım bu arada.
Yok lan. :/ Cidden aklıma gelmemişti. Sürekli böyleydi zaten. Herkes kendi ilgilendiği, ana görevleriyle ilgili söz söylerdi.

İstedikleri kadar korksunlar. Smile sorununa tedavi bulunca göreceğim onları. Hele Hiriluk'un Wano'ya geldiği kesinleşsin. ;) Sakura ağacının yapraklarından bandaj yapacak ''KRAL''.
Aman yarappi. Kriz gecirirler. :D ;)

Bakalım Kureha nasıl 141 yaşına kadar bu kadar sağlıklı yaşadı. Bunun arkasından ne çıkacak acep.

İşin sırrı kendisine ve çevresine karşı hayırlı olmaktan geçiyor. Chopper kendisine ekmek verilen eli öper. Yediği kaba tükürmez bazıları gibi. Onu eğiten düzene sokan Kureha da böyle birisidir. Hasta gördüğü zaman yarı yolda bırakmaz. Beni ilgilendiren bir durum yok demez.

Şimdi Chopper değil de bu meymenetsize mi doktor diyeceğiz?

Ekmek düşmanı olma. Ekmek nimettir. Pis herif. Chopper iyi ayar verecek buna.

Kureha ve Hiluluk çok iyi bir doktor yetiştirmiş

Sizi kınıyorum.:hıh:

Kralın, kral olduğunu herkes biliyor. Kalkıp 3. Sınıf cerrahlarla kıyaslamak ona hakaret olur anca.
Kın kın kın. :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık