Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Law'ın Doktorluğu Allah vergisi. Meyvesi olmasa acilde bile çalıştırılmaz. Vasıfsız bir balon.

Chopper reisin Doktorluğu ise yıllarca aralıksız süren sıkı çalışmadan gelme. Kusursuz bandaj tekniğini oluşturmak için kim bilir kaç milyon kere pratik yapmıştır.

Chopper devlet hastanelerindeki işini hızlı yapan herkesin kapısında sıra olduğu doktordur. Hastaya siz diye hitap eder. Yaşlı kadınlara teyzeciğim buyur gel içeri der.
Law ise hastaya sen diye hitap eder. Yaşlı insanlara babalık, kocakarı diye seslenir.

Chopper'a çöp diyenlerin Dressrosa'da poşet gibi elde gezdirilen Law'ın fani olmaları ilginçç....
:hoo:
Sen ciddi misin?
Bir yere kadar gülerek, katılarak okuyordum ama sonra bir baktım sanki ciddisin..
:hoo:

Carpe= Chopii o da millete bandaj saracak:gamyon:
Reis bi kere bandaj sararak vücudun kendi kendisini onarmasına izin veriyor. Bağışıklık sistemi güçlensin istiyor. Mesela Luffy zehirlenirken müdahale etmedi, niye? Zira Luffy daha da güçlenecekti kendiliğinden yenseydi bu zehri. Reiju gelip Luffynin güçlenmesine mani oldu. Yazıklar olsun!

Kardeş konu dışına çıkma lütfen. Ciddileşeceksek çıkaralım bandajları. :mincika:
Aynen bence de yahu.
Ama napiyim çok ciddi görünüyordu. :fool:

Bakın Law fanları mizahtan da anlamıyorlar. Chopper fanları ise şaraplarını yudumlayarak entelektüel yorumlar yapmakta.
La bırak. Bildiğin nefret kusmuşun, "mizah yaptım" diyon.
Anlamadım ben sanki niyetini. :at:

Law'ın doktorluğa en yaklaştığı an. :bilmem:

Nankööötrrrr...
Orada ona Ban D. Age Chopper-sama'yı başında taşıma onuru bahşedilmiş, Üstadın bilgi deryasına temas etme şansı eline gelmiş suratındaki ifadeye bak. :of:

Sonrasında yaptığı saygısızlığı düşündükçe "idam isteriz!" naraları yükseliyor içimde. :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık