Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

İşler şimdi değişmeye başladı. ;)

Bu arada bak nasıl prensini arıyor.

Oha Oda resmen o bölümden Wano göndermesi yapmış. Alt panel solda adamın sırtında kılıç var. Resmen Wano... Chopper'ın omzundaki işaret, Güneş=Japonya=Wano ve 8 virgül de Orochi'nin kafaları... Yine alt panelde bu sefer sağda biris yol gösteriyor, kime? Zoro'ya........

Oha Oda resmen o bölümden Wano göndermesi yapmış. Alt panel solda adamın sırtında kılıç var. Resmen Wano... Chopper'ın omzundaki işaret, Güneş=Japonya=Wano ve 8 virgül de Orochi'nin kafaları... Yine alt panelde bu sefer sağda biris yol gösteriyor, kime? Zoro'ya........
Nasil boyle baglanti kurabildin yav?

Nasil boyle baglanti kurabildin yav?
Narkoz kokluyorum.
Ona her yer okama. Herkese oğullarım diyor, birisine de kızım deseydi.

Bakalım buna ne diyeceksin.
Al işte Osoba mask göndermesi... Devasa bi kuş, izole bir ada, bakınız: King tarafından korunan izole Wano... Ya şimdi bu Wano göndermesi değil de nedir allasen :S Ayrıca ağaç da Zoro'nun kılıç ustalığında yükselmesini resmediyor. Herkesin kolundaki göz... Hawkeyes... Ben başka da bişi demiyorum ya. Oda resmen bi dahi.

Sanji'ninde Croco'nunda İvankov ile bir geçmişi olması ne ironik, alabasta'da yazdığı mektup aklıma geldi '' Daha sonra görüşürüz kahrolası timsah '' diye yazmış Sanji.

Bu iki okamadan hangisi daha iyi prenses olur acaba :D

Hadi bakalım hodri meydan :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık