Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakiyi gostermek icin efekti baya hos olmus. Ama o gozlerden cikan efekti anlamadim pek.

Killer'i da soyle bir robin atarak telafi edeyim. Avatar yapabilirim muhtemelen bunu.

robin severim ama bu arkadaşın çizimini sevmiyorum. hep koreli modellerden aşırma pozlarla çiziyor ve fazla oynuyor yüzüyle :T
çok kötü fanartmış be. fakat şu ayağındaki botları çıkarması ilk defa bunları vazo olarak görmemi sağladı ve zihnimi açtı. o vazonun içinde büyük ihtimalle emergency liquid var ve acil durumda özel tekniği için saklıyor meyve gücünü maksimize etmek için...

robin severim ama bu arkadaşın çizimini sevmiyorum. hep koreli modellerden aşırma pozlarla çiziyor ve fazla oynuyor yüzüyle :T
çok kötü fanartmış be. fakat şu ayağındaki botları çıkarması ilk defa bunları vazo olarak görmemi sağladı ve zihnimi açtı. o vazonun içinde büyük ihtimalle emergency liquid var ve acil durumda özel tekniği için saklıyor meyve gücünü maksimize etmek için...
Zoro-kun'u görünce bacakları titremesin diye dengeleyici mekanizma var diyorlar :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık