Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Laf ettiğimden değil ama onun da benzer bir onur kırıcı davranışı olarak söylemiştim. Ben de adamlık olarak görüyorum bu davranışını ancak onurunu yere sermek suretiyle gerçekleştiriyor bu adamlığını.
Farklı düşünsek de diğer yandan aynı da düşünüyoruz. Senin düşüncen saygı duyarım. :sapkali:

Bir karakteri sevmeyince aleyhine konuşulunca veya ağır konuşulunca dahi umursamıyor, hatta o minvalde güle de biliyorsun. Ben her iki karakteri de severim. O yüzden pek gülemedim.
Ben Sanji'yi gayet de severim. Komik geldi güldüm. Bir Zoro'cu olarak Zoro'yla da dalga geçilirse gülebilirim hatta kendim de geçerim. Zoro'cuyum diye Sanji haterı olmuyorum olmam da.

Ben Sanji'yi gayet de severim. Komik geldi güldüm. Bir Zoro'cu olarak Zoro'yla da dalga geçilirse gülebilirim hatta kendim de geçerim. Zoro'cuyum diye Sanji haterı olmuyorum olmam da.
Ne bileyim, Zoro severler genelde Sanji hateri oluyor. Tabii her zaman değil. Ben de kaliteli bir espiri karşısında en sevdiğim karaktere dahi yapılsa, gülerim.

O resim animeden ya da mangadan alıntı sanırım. Yani espri değil, gerçek. Oda'nın gaglıkları işte diyip, gülüp geçmek gerekiyor.
Ama burada o kadar kere kullanıldı ki orta malı oldu.
Aslında kalitesi de yoktu ama böylece iyice ayağa düştü.
Beni güldürmüyor o yüzden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık