Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

keanexl

ya takılmayan animatörlerin şu rezilliğine yaptılarda orda yine yapacaklarını insanları sinir etmek için sonuna kadar ellerinden geleni yapıyorlar fırsat buldukları gibi :of: zaten bi elime geçirsem onları :mincika:

Shuzo filler karakter değilmiydi, ben mi yanlış hatırlıyorum, tabi Luffyle aşık atması animatörlerin rezilliği o ayrı konu:mad:

Monkey :D Luffy

arkadaş bir şu filme bak bir de fillerine bak ağlatacaklar insanı yeminle zoro sanji robin brook luffy çok cool chopper ın kungfu pointi bir tek ben mi gıcık kapıyorum yoksa gerçekten sinir mi franky e ayrı parantez adam tayfada kapışan adam potansiyelini arttırdı

keanexl

hele bi sabredin part 8 gelsin görelim ne olmuş ne bitmiş :D tabi bu herif süründürecek verene kadar :agla:

8.Part sizlere ömür beyler birileri adamı şikayet etmiş ve telif hakkı sebebiyle tüm z videoları kaldırılmış. Bu olaydan sonra adamın 8.partı ekleyeceğinide hiç sanmıyorum. Neyseki fragmanlarda Luffy vs Z savaşının yarısını görmüştük :D

8.Part sizlere ömür beyler birileri adamı şikayet etmiş ve telif hakkı sebebiyle tüm z videoları kaldırılmış. Bu olaydan sonra adamın 8.partı ekleyeceğinide hiç sanmıyorum. Neyseki fragmanlarda Luffy vs Z savaşının yarısını görmüştük :D
:D valla ne yalan söyliyim mutlu oldum :D oh iyi olmuş:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık