Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Bence Ağustos 2022’ye kadar Shanks çoktan Luffy ile tekrar buluşmuş olur. Filmin konusu da Hasırşapkalar ve Kızılsaç Korsanları arasındaki bir Davy Back müsabakası olsa tadından yenmez. Çizimleri sızan kız da müsabaka sunucusu olsun xd
Çizimleri sızan kızı nereden görebilirim?

Filmin çıkış tarihi bence Wano bitişi sonrası olur. Bu film eğer Shanks ile alakalıysa bana Shanks'ın Wano arc sonrası bol bol gözükeceğini işaret ediyor. Bu kadar önemli karakteri daha mangada göstermeden filme saklamaz. Mangada baya görmeye başlarız ve bizi coşturur. Filme olan ilgimizde baya artar. Sonra film ile de doyarız.

Bence Ağustos 2022’ye kadar Shanks çoktan Luffy ile tekrar buluşmuş olur. Filmin konusu da Hasırşapkalar ve Kızılsaç Korsanları arasındaki bir Davy Back müsabakası olsa tadından yenmez. Çizimleri sızan kız da müsabaka sunucusu olsun xd
O biraz zor gibi, çok yavaş ilerliyor şuan hızlı gibi görünse de. Ben 1 seneye bu dövüşlerin olayların anca gelişeceğini ve biteceğini düşünüyorum. Araya flasbackler, Reverie sahneleri, eski Shichilerin durumu, Vegapunk'ın icadı, Devrimciler savaş sonrası son durumu ve buna benzer pek çok olayın girme ihtimali var. Teach desen ayrı konu en son ''Hükümet yerine onu kendim alırım'' deyip yola çıktı bir şeyler peşine düştü yine...

Shanksle alakalı olayları ve gizemleri baktı seri içine sığdıramayacak dedi film yapayım millet 97 den beri bekliyor ne varsa onla alakalı filme dökeyim aradan çıksın dedi herhalde. Seriyi kısaltmalık...
Ben umuyorum ki fiiler olmayacak hikayeyle ilişkilendirilecektir. Shanks'in Roger idamından sonra başlar seri de en son gösterildiği ana kadar gelir.

Ben isterim ki meyveyi nasıl aldığını göstersin, nasıl yonkou oldu ve Kaidoyu nasıl durdurdu bunları görmek isteirm en basitinden... Ve nasıl bu kadar güçlendi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık