Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Mangaka sizin düşündüğünüzden farklı düşünüyor işte. Adam Lucci'ye büyük rol biçmiş seride.

Gene Luffy'nin çok zorlanarak yeneceği güçte tasarlamayı planlanmıştır.

Adamın serisi o ne düşünürse o olacak. Size mantıklı gelse de gelmese de.

Mangaka sizin düşündüğünüzden farklı düşünüyor işte. Adam Lucci'ye büyük rol biçmiş seride.

Gene Luffy'nin çok zorlanarak yeneceği güçte tasarlamayı planlanmıştır.

Adamın serisi o ne düşünürse o olacak. Size mantıklı gelse de gelmese de.
Zoan bir meyvesi var. Crocodile diyor ki uyanış modunda her defasında daha da güçlenirler. Direk meyvenin getirdiği böyle bir güç var. Aynı Saiyan gibi. Yani eğer ki Luffy kadar gelişmişse gayet olabilir gibi. Bu durumda yine tayfada onu karşılayacak isim Luffy olur gibi duruyor. Ama eskisi gibi olmaz dövüş.

Şu seride şuana kadar Luffy'yi en çok zorlayan karekter.Cp-0'ın başındaki adam.İstediğinizin kadar kabul edilmemezlik yapın mangakanın sizin gibi düşünmediği alenen ortada Lucci'yi hala tayfadan Luffy den başkası durdurumaz.Eminim bazı kesimin bu gerçek zoruna gidiyordur :D

Zoan bir meyvesi var. Crocodile diyor ki uyanış modunda her defasında daha da güçlenirler. Direk meyvenin getirdiği böyle bir güç var. Aynı Saiyan gibi. Yani eğer ki Luffy kadar gelişmişse gayet olabilir gibi. Bu durumda yine tayfada onu karşılayacak isim Luffy olur gibi duruyor. Ama eskisi gibi olmaz dövüş.
Tamam da benim dediğim mangaka ne çizerse o olur. Hani isyan edenlere onu dedim.

Ne düşünürseniz düşünün adam ne çizerse o. Olay bu.

Tamam da benim dediğim mangaka ne çizerse o olur. Hani isyan edenlere onu dedim.

Ne düşünürseniz düşünün adam ne çizerse o. Olay bu.
Ben de onu diyorum. Ama insanlar sanki Buggy'i o seviyede çizecekmiş gibi tepki veriyor. Kesin konuşmanın bir anlamı yok. Lucci'yi çekebilir o seviyeye Mangaka demek istiyorum.

Lucci dediğiniz adam zamanında Law ve novalardan açık ara güçlüydü.Ne yani diğerleri güçlenirken bu adamın eli armut mu topladı ?

Akainu atarına yorum yaptığımız zaman dalga geçenler vardı.Şimdi tekrar baksınlar bakalım. :)
Atar yapabilen adam bunu yaptığı kişiye ezilmez birincisi bu bir kere.

İkincisi Sabo ile kapışan adam amirallerle de kapışabilir demektir.

Benim gözümde Lucci şu an Doflamingo - Sabo seviyesinde vardır.Amiral yenme olayını bilemiyorum onu zaman gösterir.

Ben de onu diyorum. Ama insanlar sanki Buggy'i o seviyede çizecekmiş gibi tepki veriyor. Kesin konuşmanın bir anlamı yok. Lucci'yi çekebilir o seviyeye Mangaka demek istiyorum.
Lufyy gece gündüz antrenman yaptı, bizzat Ray eğitti, insalığını geçtim ama kalitesi tartışılmaz.

Sorun Lucci'nin gücü de değil, isterse Saka'dan güçlü çıksın ama damdan düşer gibi lider olması fazla değil mi?

Böyle mi lider oldu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık