Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Yahu işte gözlem hakisini hayvan gibi olan adama görünmez olsan ne. Zaten diğer adamları da görmüyor. Shiryu'ya özel değil. Shiryu'yu ne kadar görmüyor ise Zoro'yu, Luffy'i de o kadar görmüyor, görmeyecek
Tamam ben de diyorumki görünmezlik meyvesi haki ile fark edilmesini de engelleyen bir güce sahip olabilir. Bir ihtimalden bahsediyorum :D

Tamam ben de diyorumki görünmezlik meyvesi haki ile fark edilmesini de engelleyen bir güce sahip olabilir. Bir ihtimalden bahsediyorum :D
Öyle birşey serinin bugu olur ya. Tıpkı fuji'nin meyve uyandirsa dünyaya ay, mars, gezegenler falan düşürebilir olması gibi ki meyvesi bunu sağlar aslında. Uçuk olur. Haki ile farkedilmeyen olmaz. Top observation sahibi adam görür onu.

Yahu işte gözlem hakisini hayvan gibi olan adama görünmez olsan ne. Zaten diğer adamları da görmüyor. Shiryu'ya özel değil. Shiryu'yu ne kadar görmüyor ise Zoro'yu, Luffy'i de o kadar görmüyor, görmeyecek
Fujitora hiçbir şeyi göremiyor yalnız varlıkların fiziksel yapılarını silüet olarak görebiliyor. Ama fiziksel boyutun üstüne çıkan birinin siluetini göremeyeceği için bu Fujitora için sıkıntı olur. Gözlem haki de işe yaramaz. Ya da yarasa bile bu minimum düzeyde olur ve açıklar verir. Her türlü dezavantaj Fuji için.

Fujitora hiçbir şeyi göremiyor yalnız varlıkların fiziksel yapılarını silüet olarak görebiliyor. Ama fiziksel boyutun üstüne çıkan birinin siluetini göremeyeceği için bu Fujitora için sıkıntı olur. Gözlem haki de işe yaramaz. Ya da yarasa bile bu minimum düzeyde olur ve açıklar verir. Her türlü dezavantaj Fuji için.
Dediğim gibi haki ile bile görülmeyen adam zor. Bug olur. Zoro ve Luffy'i nasıl karşılar ise görünmez Shiryu da öyle karşılar. Üstte de yazıyor. Teach hariç bütün tayfaya solo dalar. Abartmayin siz de Fuji'yi. Eğer meyve tam mod kullansa, Oda kismasa meyveyi, şu an en güçlü 1 2 meyveden birine sahip Fuji. Ama işte Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık