Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

'Kitap, Sbs ve Kapaklar' forumunda hdbfresh tarafından 29 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,455
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Çok istiyorum okumak da daha cesaret edemedim. Anlatımı sıkacak biliyorum. :(

2. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,590
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Edit: Sahte Hasır Şapka Korsanları normalde özel olarak bazı dükkanlarda satılıyormuş. Fanlardan tepki gelince Shueisha bunları kasım ayındaki takviye setine ekleyeceğini duyurdu.

Gelecek olan diğer takviye setleri:

4 Aralık 2018
    Takviye Seti 5: Kum Krallığı - Alabasta'nın Seçkinleri!
    Takviye Seti 6: Yonko Tayfası, Beyazsakal Korsanları!

4 Ocak 2019
    Takviye Seti 7: Toplan! Gizli Topluluk Baroque Works!
    Takviye Seti 8: Okyanus Tabanındaki Cennet - Balıkadam Adası Sakinleri!

4 Şubat 2019
    Takviye Seti 9: Gökyüzü Adası'nın Güçlü Düşmanları!
    Takviye Seti 10: Balıkadam Adası'nın Güçlü Düşmanları!

3. Blackraven nbk.dll

Blackraven (nbk.dll)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi5 Mar 2016
    Roo bu lastik meyvesini kimden caldi acaba. Bu kısmi cok merak ediyorum, Editörler demişti Luffy çok güçlü bir düşmanla karşılacak diye acaba bu geminin kaptanı çıkabilir mi.

4. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,967
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Bu arada
    Brook gene Brookluğunu yapmış:). Ben de ne arıyor demiştim başta.​

5. Mesaj Sayısı 10,019
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Süpernova kartlarında üç beş ek bilgi verse keşke.

6. twei money money money

twei (money money money)
    Mesaj Sayısı 11,331
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Bilgiler cidden inanılmaz, sanki sadece manga okuyup yorumlayan birinin elinden çıkmış gibi. Kesin E. Oda'ya danışılmış bu gizli bilgiler için...

7. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 5,990
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Şöyle bilgiler var. Gereksiz yorumları ve burada daha önce konuşulan bilgileri çıkardım:
    1- Ben Beckman 50 yaşında.

2- Orijinal planda Water 7'da Garp, Usopp'a Yasopp hakkında bir şeyler söyleyecekmiş.

3- Zoro'nun ustası Koshiro'nun en sevdiği yiyecek karpuzmuş.

4- Lucky Roo, Kızıl Saç korsanlarının dövüşçüsüymüş. Yani Zoro gibi onun da ekstra bir işi yok. Doktor, aşçı vs. değil. Gomu Gomu no Mi'yi düşman gemisinden alan da o.

8- Kuina'ya kesin ölü deyip babasına da Koshiro demişler.

9- Buggy Grand Line doğumlu.

10- Zoro sadece iki haki tipini kullanabiliyor.

11- Usopp gözlem hakisi kullanıcısı olarak gösterilmiş. Tayfada haki açan dördüncü kişi bu da diğer Hasırşapkalar daha açmadı demek.

13- Roger 274 cm ve sake ile köpekbalığı eti tüketmeyi seviyormuş. Bu bilgi kesinlikle verilmiş miydi bilmiyorum ancak 28 sene önce yani Grand Line fethinden önce hasta olduğu doğrulandı. Artık hastalığı gücünü etkileyen bir şey miydi yoksa son zamanlarında onu güçsüz düşürüp öldürecek bir şey miydi bilinmez ancak 3 senelik yolculuğun tümünde (sanırım Raftel'ın son ada olmadığını anladıkları andan itibaren başlayan yeni yolculuk bu) hasta olduğu kesin. Hastalığa yakalanmasından(?) bir sene sonra Shiki ile kapışmaları yani Edd Savaşı var.

14- Shanks'in gözlem hakisi kullanabildiği doğrulandı.

15- Shanks'in kılıcı Gryphon için de bir açıklama var. Birçok savaş gören bu kılıç (yıllardır kullanıyor yani) Sakazuki'nin magma yumruğunu durdurabilecek dayanıklılığa sahipmiş. Şimdi bunu dikkatli bir şekilde yazdılarsa o anda Shanks haki kullanmamış demektir. Bu kılıç muhteşem bir şey olabilir.

17- Yasopp'un lakabı Chaser yani Kovalayan'mış.

18- Koby bilgilerinde gemi kısmında Garp'ın gemisi yazıyor. Albay olmasına rağmen kendi gemisini kullanmıyor adam.

8. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,590
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Takviye Set Kapakları

[​IMG] [​IMG]

2 Kasım'da çıkacak olan takviye setler.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

9. twei money money money

twei (money money money)
    Mesaj Sayısı 11,331
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Akainu çizimi yeni galiba, e tabi adamın birini delmeden attığı yumruk yok, yenisini çizmek farz olmuş.

10. Dr. Hiluluk Kurohige Kaizokudan, Māsharu Dī Tīchi senço...

Dr. Hiluluk (Kurohige Kaizokudan, Māsharu Dī Tīchi senço...)
    Mesaj Sayısı 6,819
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Bilgiler için teşekkür ederim hocam.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık