Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

One Piece Visual Dictionary "Vivre Card" 4 Eylül'de satışa çıkacak. 4 Ekim ve 2 Kasım'da takviye kart setleri gelecek (Booster Set). Bu setlerin başlıkları:
● 4 Ekim'de çıkacak olan setler için "Doğu Mavi'nin Efendileri" ve "Toplan! Supernova",
● 2 Kasım'da çıkacak olan setler için ise "Arlong Park ve Cocoyashi Köyü Sakinleri" ve "Impel Down Gardiyanları, Mahkumlara Karşı" olacak.
Edit: Sahte Hasır Şapka Korsanları normalde özel olarak bazı dükkanlarda satılıyormuş. Fanlardan tepki gelince Shueisha bunları kasım ayındaki takviye setine ekleyeceğini duyurdu.

Gelecek olan diğer takviye setleri:

4 Aralık 2018
Takviye Seti 5: Kum Krallığı - Alabasta'nın Seçkinleri!
Takviye Seti 6: Yonko Tayfası, Beyazsakal Korsanları!

4 Ocak 2019
Takviye Seti 7: Toplan! Gizli Topluluk Baroque Works!
Takviye Seti 8: Okyanus Tabanındaki Cennet - Balıkadam Adası Sakinleri!

4 Şubat 2019
Takviye Seti 9: Gökyüzü Adası'nın Güçlü Düşmanları!
Takviye Seti 10: Balıkadam Adası'nın Güçlü Düşmanları!

Roo bu lastik meyvesini kimden caldi acaba. Bu kısmi cok merak ediyorum, Editörler demişti Luffy çok güçlü bir düşmanla karşılacak diye acaba bu geminin kaptanı çıkabilir mi.

Bilgiler cidden inanılmaz, sanki sadece manga okuyup yorumlayan birinin elinden çıkmış gibi. Kesin E. Oda'ya danışılmış bu gizli bilgiler için...

Şöyle bilgiler var. Gereksiz yorumları ve burada daha önce konuşulan bilgileri çıkardım:
1- Ben Beckman 50 yaşında.

2- Orijinal planda Water 7'da Garp, Usopp'a Yasopp hakkında bir şeyler söyleyecekmiş.

3- Zoro'nun ustası Koshiro'nun en sevdiği yiyecek karpuzmuş.

4- Lucky Roo, Kızıl Saç korsanlarının dövüşçüsüymüş. Yani Zoro gibi onun da ekstra bir işi yok. Doktor, aşçı vs. değil. Gomu Gomu no Mi'yi düşman gemisinden alan da o.

8- Kuina'ya kesin ölü deyip babasına da Koshiro demişler.

9- Buggy Grand Line doğumlu.

10- Zoro sadece iki haki tipini kullanabiliyor.

11- Usopp gözlem hakisi kullanıcısı olarak gösterilmiş. Tayfada haki açan dördüncü kişi bu da diğer Hasırşapkalar daha açmadı demek.

13- Roger 274 cm ve sake ile köpekbalığı eti tüketmeyi seviyormuş. Bu bilgi kesinlikle verilmiş miydi bilmiyorum ancak 28 sene önce yani Grand Line fethinden önce hasta olduğu doğrulandı. Artık hastalığı gücünü etkileyen bir şey miydi yoksa son zamanlarında onu güçsüz düşürüp öldürecek bir şey miydi bilinmez ancak 3 senelik yolculuğun tümünde (sanırım Raftel'ın son ada olmadığını anladıkları andan itibaren başlayan yeni yolculuk bu) hasta olduğu kesin. Hastalığa yakalanmasından(?) bir sene sonra Shiki ile kapışmaları yani Edd Savaşı var.

14- Shanks'in gözlem hakisi kullanabildiği doğrulandı.

15- Shanks'in kılıcı Gryphon için de bir açıklama var. Birçok savaş gören bu kılıç (yıllardır kullanıyor yani) Sakazuki'nin magma yumruğunu durdurabilecek dayanıklılığa sahipmiş. Şimdi bunu dikkatli bir şekilde yazdılarsa o anda Shanks haki kullanmamış demektir. Bu kılıç muhteşem bir şey olabilir.

17- Yasopp'un lakabı Chaser yani Kovalayan'mış.

18- Koby bilgilerinde gemi kısmında Garp'ın gemisi yazıyor. Albay olmasına rağmen kendi gemisini kullanmıyor adam.

Akainu çizimi yeni galiba, e tabi adamın birini delmeden attığı yumruk yok, yenisini çizmek farz olmuş.

Şöyle bilgiler var. Gereksiz yorumları ve burada daha önce konuşulan bilgileri çıkardım:
1- Ben Beckman 50 yaşında.

2- Orijinal planda Water 7'da Garp, Usopp'a Yasopp hakkında bir şeyler söyleyecekmiş.

3- Zoro'nun ustası Koshiro'nun en sevdiği yiyecek karpuzmuş.

4- Lucky Roo, Kızıl Saç korsanlarının dövüşçüsüymüş. Yani Zoro gibi onun da ekstra bir işi yok. Doktor, aşçı vs. değil. Gomu Gomu no Mi'yi düşman gemisinden alan da o.

8- Kuina'ya kesin ölü deyip babasına da Koshiro demişler.

9- Buggy Grand Line doğumlu.

10- Zoro sadece iki haki tipini kullanabiliyor.

11- Usopp gözlem hakisi kullanıcısı olarak gösterilmiş. Tayfada haki açan dördüncü kişi bu da diğer Hasırşapkalar daha açmadı demek.

13- Roger 274 cm ve sake ile köpekbalığı eti tüketmeyi seviyormuş. Bu bilgi kesinlikle verilmiş miydi bilmiyorum ancak 28 sene önce yani Grand Line fethinden önce hasta olduğu doğrulandı. Artık hastalığı gücünü etkileyen bir şey miydi yoksa son zamanlarında onu güçsüz düşürüp öldürecek bir şey miydi bilinmez ancak 3 senelik yolculuğun tümünde (sanırım Raftel'ın son ada olmadığını anladıkları andan itibaren başlayan yeni yolculuk bu) hasta olduğu kesin. Hastalığa yakalanmasından(?) bir sene sonra Shiki ile kapışmaları yani Edd Savaşı var.

14- Shanks'in gözlem hakisi kullanabildiği doğrulandı.

15- Shanks'in kılıcı Gryphon için de bir açıklama var. Birçok savaş gören bu kılıç (yıllardır kullanıyor yani) Sakazuki'nin magma yumruğunu durdurabilecek dayanıklılığa sahipmiş. Şimdi bunu dikkatli bir şekilde yazdılarsa o anda Shanks haki kullanmamış demektir. Bu kılıç muhteşem bir şey olabilir.

17- Yasopp'un lakabı Chaser yani Kovalayan'mış.

18- Koby bilgilerinde gemi kısmında Garp'ın gemisi yazıyor. Albay olmasına rağmen kendi gemisini kullanmıyor adam.

Bilgiler için teşekkür ederim hocam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık