Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Görürsün merak etme, gördüğünde çok iyi şeyler yazacaksın zaten. :D

Olabilir, sonuçta boş bırakılmış. Sen olmadığını mı söylemeye çalışıyorsun? Öyleyse iddaa'ya girebiliriz. :)
Benim bi iddiam yok, ama hakisi olsa koskoca 10 senelik projede, Oda'nın altına imzasını attığı bu işte çıtlatacağı bir bilgi olurdu. akfjsmsn

Benim bi iddiam yok, ama hakisi olsa koskoca 10 senelik projede, Oda'nın altına imzasını attığı bu işte çıtlatacağı bir bilgi olurdu. akfjsmsn
İddaam yok deyip bir şey sayıklayan insanlardansın yani. Peki :D

Neden seri içinde bir şeyleri yaptırmak varken burada yazıp bozsun ki? Kid'in haki yeri de boş ama hakisi olduğunu da duyduk değil mi?

Croco'da da görseydik keşke.:D
Boş bırakılmış cidden be hakkaten komploya kurban gittik :D
Görürsün merak etme, gördüğünde çok iyi şeyler yazacaksın zaten. :D

Olabilir, sonuçta boş bırakılmış. Sen olmadığını mı söylemeye çalışıyorsun? Öyleyse iddaa'ya girebiliriz. :)
Ben h.haki için kendi kendime iddaya girdim yalnız o pek olmadı var mı h.haki için bir iddaan neleri göze alabilirsin ? :)

Boş bırakılmış cidden be hakkaten komploya kurban gittik :D

Ben h.haki için kendi kendime iddaya girdim yalnız o pek olmadı var mı h.haki için bir iddaan neleri göze alabilirsin ? :)
İddaa'ya girerim ama %100 eminim diyemem yani öyle bir olay yok seriyi ben çizmiyorum sonuçta. Fakat Oda çıkartabilir gerçekten ne yapacağı belli olmaz. Adam için ''Luffy gibi denizlerde adı hızlıca yükseldi'' diyor Mangaka. 20'li yaşlarının ortasında Shichibukai olup ondan sonra WB'ye ulaşıp onunla dövüşüyor. Bunu yaparken WB'nin tayfasını isimsiz adamlarından tut da tümen komutanlarının meyvelerine kadar tekrar gördüğünde sayabiliyor.

Senin H.haki için girdiğim dediğin iddaa benim için hiç bir şey. :D
Sen düşün iddaa için ne kadarını göze alabileceğimi. :)

Kumpas kurdular bize, ilk bilgiyi kim verdiyse ortadan kayboldu. iddia neyse de bunun dilinden ömür boyu kurtulamayız.
Aynen bir ekip çalışması var derslerine iyi çalışmışlar. :/
Yok lan ilk Crocodile sevmeyenlerden biri yazdı hemen ''Crocodile da haki yokmuş'' falan diye. Hatta adam attığı twit'in altına çıkabilir tarzında bile yazmış ama adam işte sadece işine geleni görünce böyle oluyor. :D

Siz de gaza gelip profilime yazıyordunuz, unutmayalım onları. :D
Neyse çıktığında görüşürüz artık. Ben bayağı eğleneceğim ama sizi bilemem. :hhh:

@Daredewill Arkadaş hazırmış h.haki için onun parantez içine yazılabilecek birşeyler düşünebilirmisin ? Ben merhametli olurum şimdi :) ve aklıma şu an gelmedi.Ben parantez içi için iddaada bulundum ona bakıp kıyaslaman iyi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık