Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Silinmiş Üye

Kart bilgisine göre Beyazbıyık, Roger varken de dünyadaki en güçlü adammış. Roger ona denk olan tek kişiymiş. Bu açıdan bakarsak, Mihawk'a denk kılıç ustaları olduğu söylenebilir. Örneğin Vista.
Smoker yapma şuan Zoronun harcayacağı tip Vista.O zaman Zoro durmasın harcasın mihawk ı al sana en güçlü kılıç ustası...

WB'nin Vivre Card'ında geçen şu cümle efsane: "He always had the rule to never lay a hand on the thing his enemy valued most, for he understood the value of one's treasure"

"Onun her zaman, düşmanının en değer verdiği şeye el uzatmama kuralı vardı; çünkü birinin çok kıymet verdiği şeyin değerini anlardı."

Sen nasıl bir kralsın beeeee
Yeni gördüm bak bunu. Valla benim için serideki tek efsane adam yimin ederim :a: :respect:

Sorduğum soru ciddi bir soru bir bilgi mi paylaşıldı anlamında .
Kura bakma o zaman. Beyazsakalla ilgili yeni bilgiler çıkmış. Beyazsakal Roger piyasaya çıkmadan önce de Dünynın En Güçlü Adamı ünvanının sahibiymiş. Roger çıktıktan sonra da ünvanı devam etmiş ve Roger onunla denk dövüşebilen tek kişiymiş.

WB'nin Vivre Card'ında geçen şu cümle efsane: "He always had the rule to never lay a hand on the thing his enemy valued most, for he understood the value of one's treasure"

"Onun her zaman, düşmanının en değer verdiği şeye el uzatmama kuralı vardı; çünkü birinin çok kıymet verdiği şeyin değerini anlardı."

Sen nasıl bir kralsın beeeee
Bizimkide Çapsız Kral,yonkouyu indirmek için rakibinin en değerli şeyi olan çerçeve resmi kırmak için dört takla atsın...

Bizimkide Çapsız Kral,yonkouyu indirmek için rakibinin en değerli şeyi olan çerçeve resmi kırmak için dört takla atsın...
Bel altı çalıştı, doğru diyorsun.

Luffy'ye diss atmış resmen.
Biraz öyle olmuş. Adamlık dedin mi WB'den öte yol yok ne de olsa.

Yeni gördüm bak bunu. Valla benim için serideki tek efsane adam yimin ederim :a: :respect:
Roger - Korsanlar Kralı
WB - Alemin Kralı :a:

Bu adam gibisi gelmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık