Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

İlk paragraf için iki kişi daldıkları doğru gibi yani bir yerden sonra öyle oluyor. Ama bir kaç etken var.
1- Shiki yeteneği ile yıkım gücü yüksek adamlardan bu tarz kitle yıkım olaylarında ego kasıp hareket etmeleri yanlış olurdu zaten

2- Shiki artık kendine nasıl güveniyorsa tek başına adaya geliyor. Savaş öncesi de alana ilk olarak tek başına Garp çıkıyor sonradan Sengoku geliyor. Olay benim için net olsada istenilen tarafa çekilebilir tabii ki.

Garp'ın adı geçiyor ama net bir bilgi yok tabii ki ama son WB kart bilgisini sayarsak WB en güçlüyken belki de daha öncesinde Garp "Kahraman" ünvanını alıyor gibi gözüküyor. İlginç durumlar var ama işte netlik olmadığından ötürü savunmalar her iki taraf içinde sıkıntılı kalıyor. Ama en azından Garp'ın o seviyelerde olduğu aşağı yukarı net gibi. Hatta en yaşlısı bu olduğundan ilk bu ulaşıp sonra diğerleri geçmiş olabilir. Son bir kaç cümle biraz yorum gibi oldu ama düşüncem bu yönde.
Benim burada söylediğim şey ortada net bir bilgi var. Yani Shiki net bir şekilde Roger>Garp veya herhangi bir denizci diyerek onlara saldırıyor, ondan sonra 2 v 1 yaparak Shiki'yi indirip bunun üzerine tuz biber ekiyorlar. 2 v 1 yaparsın direk ezersin, o da olmamış MF baya baya yıkılmış. Bir müddet dövüşte gerçekleşmiş, Roger > Shiki olduğunuda biliyoruz, yani Sengoku ile bile Garp dalsa Roger'ı yeneceğinin garantisi de bence yok.

Rocks grubunun kaptanının net bir şekilde şuan Kaido ve BM ile aynı güçte olduğunu bilemeyiz, bunu bilsek bile net bir şekilde Garp Rocks grubunun kaptanını yendi demeleri lazım ki buradan bir denklem çıkaralım.

Garp olayına girmeyin.Adam sözde dönemin en güçlü korsan grubunun liderini indirdikten sonra 500milyonluk korsan için dağları parçalayıp antreman yaptım diyor.Düşünsene Kaidoyu alacak adam Ace için özel antreman yapıyor :artiz:

Garp olayına girmeyin.Adam sözde dönemin en güçlü korsan grubunun liderini indirdikten sonra 500milyonluk korsan için dağları parçalayıp antreman yaptım diyor.Düşünsene Kaidoyu alacak adam Ace için özel antreman yapıyor :artiz:
O işler mangakanın tutarsızlıkları olarak değerlendirmek lazım. Kafa dedeyi övmek için öyle yaptı sonra Lao-G ezdi. İyi kötü amiral teklifi almış birisi. Sengoku'da amiral ama en ezik haldeki Lufy'ye bir şey yapamadı.

Garp neden antrenman yaptım diyordu hatırlıyor musun?

O işler mangakanın tutarsızlıkları olarak değerlendirmek lazım. Kafa dedeyi övmek için öyle yaptı sonra Lao-G ezdi. İyi kötü amiral teklifi almış birisi. Sengoku'da amiral ama en ezik haldeki Lufy'ye bir şey yapamadı.
Sana da teeasüf ederim, Dressrosa Arc'ı ezbere bilmen gerekirdi. Kafa Dedenin kafasını övmek için çizilmiş. Garp da Luffy ile aynı kafada, Luffy bir saldırıyı yok etmek için atak yapar, Mesela Blueno'nun Rankyaku saldırısından etkilenir, ama sonrasında dövüş içinde bu saldırının yönünü bile değiştirebilecek şekilde stilini harmanlar. Garp da Kafa Dedenin matkap kafasına ayar olmuş ve onun tehtidini yok etmiştir, tabi o zamanlar belli ki Luffy'den üst seviyede, yok kelimenin tam anlamıyla yok ediyor. Hadi sana da iyi geceler. Rüyalarından TUTARSIZLIK! TUTARSIZLIK!!! diye uyanma aman diyim, sırtın açık kalmasın.

Bugün Smoker, Luffy'e dese ki birbirimizi defalarca ölümün eşiğine getirdik diye; kimse itiraz edemez. Umarım Garp-Roger ilişkisi böyle çıkmaz. Gerçi kahraman denilen bir adamı Smoker ile bir tutma gafletine düştüm ama olsundu.

Sana da teeasüf ederim, Dressrosa Arc'ı ezbere bilmen gerekirdi. Kafa Dedenin kafasını övmek için çizilmiş. Garp da Luffy ile aynı kafada, Luffy bir saldırıyı yok etmek için atak yapar, Mesela Blueno'nun Rankyaku saldırısından etkilenir, ama sonrasında dövüş içinde bu saldırının yönünü bile değiştirebilecek şekilde stilini harmanlar. Garp da Kafa Dedenin matkap kafasına ayar olmuş ve onun tehtidini yok etmiştir, tabi o zamanlar belli ki Luffy'den üst seviyede, yok kelimenin tam anlamıyla yok ediyor. Hadi sana da iyi geceler. Rüyalarından TUTARSIZLIK! TUTARSIZLIK!!! diye uyanma aman diyim, sırtın açık kalmasın.
Ne diyon la? İyi geceler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık