Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Benim için önemli olan Kaido'nun 20 yıl önce yonkou olup olmaması, Jack'ın ise 20 yıl önce Yonkou komutanlarından biri olup olmaması. Herif 20 yıl önce Yonkou komutanı ise 2-3 yıllık veletler tarafından harcanacak. :)
O zamanlar Kaido'nun Yonko olduğunu sanmıyorum. Roger öleli birkaç yıl olmuş, denizlerde müthiş bir kaos hakim. Kaido gibi adamlara meydan okuyacak kişiler de mevcut Moriah gibi. Bana göre denizler Beyazbıyık otoritesi altındaydı. Kaido, Ana ve Shanks yavaşça yükselip ona denk konuma geldiler. Aynı dönemde Shanks da henüz epey gençti. Beyazbıyık onun basamakları hızla çıktığından bahsediyordu.

O zamanlar Kaido'nun Yonko olduğunu sanmıyorum. Roger öleli birkaç yıl olmuş, denizlerde müthiş bir kaos hakim. Kaido gibi adamlara meydan okuyacak kişiler de mevcut Moriah gibi. Bana göre denizler Beyazbıyık otoritesi altındaydı. Kaido, Ana ve Shanks yavaşça yükselip ona denk konuma geldiler. Aynı dönemde Shanks da henüz epey gençti. Beyazbıyık onun basamakları hızla çıktığından bahsediyordu.
Wano 20 sene onceden bahselirken Kaido manga resimlerinde devliği hala duruyordu temsilimi acaba o zaman 30 yaşında falan vardır.

Mantıklı.

Yonkou denilse bile şuan ki Luffy'nin durumu gibidir. Yani belli bir gücü vardır ama çağın zirvesinin WB olduğu kesin.
Shiki bile denizler sana kaldı tarzında konuşuyordu WB'ye...

Jack'in Wano işgali esnasında 8 yaşında olması bence çok sorun teşkil etmiyor. Zira o zamanlar bizim tarafta olan kişiler de çok olgun değiller. Aynı olayda Kin'emon 16, Kanjuro 19, Nekomamuşi ve İnuaraşi 20 yaşındaymış. Genel olarak yaş ortalamaları düşük. Jack balıkadam olmanın avantajı ile zaten normal insanlardan güçlü birisi. Doflamingo, Dressrosa'yı ele geçirirken adamı Dellinger 6 yaşındaydı ve yarı balıkadam olmasına rağmen oldukça güçlü biriydi.
Kinemon falan zaman atlaması yaşamıyor mu? Yaşlarının aynı olması lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık