Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
O seriye bakmadım bilmiyorum. Baktıklarım içinden söyledim, Bleach, Naruto falan. Bu arada konudan sapmamak için,
Akainu, WB korsanlarının MF savaşı zamanı Filo Amirali olmadığı için dua etmesi gereken karakterdir. Yoksa şimdi her tümen için bir mezar vardı.
Sakazuki de zirve WB ile karşılaşmadığına dua etsin.

Pamuk kalpli akainu reisi yaptıklarından yadırgamayın. Karargahta kimse yokken kendisini kırbaçlıyor yaptığı her kötü davranış için. Yara izleri gözükmesi diye elbisesini çıkarmıyor hiç. Boynunda bile bu izler var şapkasıyla kapatıyor.

Adam gibi adamdır.Karakteri çok sağlamdır.Ağlayıp sızlanmaz duygulara yer vermez.Bizim keçi savaşı durdurmasaydı Shanks ve tayfasınada dalacaktı.Adamda geri vites yok.Ölümüne dalıyor.Seride en sevdiğim 3 karakter arasına girer.

Adaletin sert yumruğudur kendisi. Verdiği kararı verebilecek adam sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Çoğunluğu kurtarmak için o çoğunluğun bir kısmından vazgeçmek...

Gerçek hayatta da böyle değil midir zaten? Herkesi kurtaramazsın. Birilerinden vazgeçmelisin.

Akainu : Herkesi kurtaramayacağını anladığın gün büyüdüğün gündür!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık