Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Dünyasında Kimsin

One Piece Dünyasında Sonuç Olarak Nesin ?(Tek hakkın var)

• Adaleti gözeten ve idealist bir Denizci

• Dünya halklarına yardımcı olan Devrimci

• Hükümeti tüm dünyada yüceltmeye çalışan bir Hükümet ajanı

• Güzel bay, bayan veya kamabakka'ların yaşadığı bir krallığın kralı veya kraliçesi olmak

• Denizlerdeki hazine ve maceraları kovalayan bir korsan

• Denizlerdeki halkları yağmalayan bir korsan

• Ruhunu dünya hükümetine satmış bir korsan (Shicibukai)

• Kendi memleketinde hiç dert ve tasa çekmeden yaşayan halkın güzide bir ferdi.

• Değersiz insanlara hükmeden ve köleleriyle bütün gün eğlenen bir soylu.

• Denizde bu kadar ahmak korsan varken bize de ödül avcısı olmak diyen bir leş kargası.

• Kendi mesleğinde uzmanlaşıp görevini halka yardım etmek olarak bilen bar vatandaş.

• Bolca para kazanabilecek bir güce sahip olup hiç uğraşmadan para kazanıp hunharca yiyen bir şahıs.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Kaidou Şimdilik bir kaç madde ekledim. Resim eklemek güzel fikir bence de ama okuyan için çok zamana mal olabilir. Diye düşünüyorum. Yorumu güncellemişsin şuan aklımda o var okumak istiyorum :D

@Kaidou Bu konuyu açtığıma deydi. Hikayeyi de çok beğendim , isim de havalı bir isim olmuş . Devamını da çok merak ettim :D

@valanis Senin hikayen de çok kısa olmuş. Can alıcı bir noktadan girmişsin. Beğendim

DAHA FAZLA İSİTİYORUM

İsmi: Bilinmiyor. Herkes ona lakabı ile hitap ediyor.
Irk: Mink (Panter)
Doğum Yeri: Zou
Yaşı: 45+
Lakabı: Kara Panter
Sınıf: Shicibukai (eski), Kara Panter Korsanları Kaptanı (eski), Devrimci Ordusu 2. Komutanı
Ailenin Durumu: Köle (eski), ölü.
Ödülü: Shicibukai olmadan önce; 860.000.000. Shicibukai'lıktan ayrıldıktan sonra; Bilinmiyor. 1 Milyar Beri üzeri
Dış Görünüşü: Kapkara tüyleri ile dikkat çeker. Çok vahşi ve ciddi gözükmektedir. Yonkoular, Amiraller ile onlarca kez savaş yapmış olsa bile vücudunda bir tek bile yara yoktur. Kırmızı ve korkutucu gözlere sahiptir.
Gücü: Haki, Elektro ve Kılıç
Güç Seviyesi: Güç olarak Akainu, Kılıç ustalığı olarak Vista üstü Mihawk altı. (Dolunay çıktığında güç olarak Yonkouları bile yenebilecek seviyeye, kılıç ustalığında ise Mihawk'ı geçebilecek seviyeye ulaşıyor.)
Kullanabildiği Haki Çeşitleri: Kenbunshoku ve Haoshoku
Amacı: Ailesini köle olarak alıp öldüren Kutsal Ejderlerin soyunu kurutmak.
Yaptığı En Büyük Olay: 5 Savaş Gemisi ve içlerinde birer (toplam 5 tane) Koramiral ve bir Amiral (Amiralden 5 tane yok yanlış anlamayın.)ile gezen Kutsal Ejder Gemisine saldırmak. Bu olay büyük bir savaşa dönüştü ve savaşın sonucunda bir Amiral ağır yaralanmış, 3 Koramiral hayatını kaybetmiş ve 4 savaş gemisi ile bir Kutsal Ejder gemisi batmıştır. Ayrıca 4 Kutsal Ejder aile olarak katledilmiştir.
Bazı Arkadaşları: Nekomamushi, İnuarashi, Kozuki Oden, Gol D. Roger ve tayfası.
En Büyük Düşmanı: Im

Ayrıca: Devrimci Ordusuna katıldıktan sonra kısa bir zamanda 2. Komutan olmuştur ve Sabe 3'e düşmüştür.
Gerçek ismini bilen tek kişi Dragon'dur.

Falza op oldu sanırım :D

Son düzenleme:
İsmi: Bilinmiyor. Herkes ona lakabı ile hitap ediyor.
Irk: Mink (Panter)
Doğum Yeri: Zou
Ailenin Durumu: Köle (eski), ölü.
Sınıf: Shicibukai (eski), Kara Panter Korsanları Kaptanı (eski), Devrimci Ordusu 2. Komutanı
Ödülü: Shicibukai olmadan önce; 860.000.000. Shicibukai'lıktan ayrıldıktan sonra; Bilinmiyor. 1 Milyar Beri üzeri
Dış Görünüşü: Kapkara tüyleri ile dikkat çeker. Çok vahşi ve ciddi gözükmektedir. Yonkoular, Amiraller ile onlarca kez savaş yapmış olsa bile vücudunda bir tek bile yara yoktur. Kırmızı ve korkutucu gözlere sahiptir.
Gücü: Haki, Elektro ve Kılıç
Güç Seviyesi: Güç olarak Akainu, Kılıç ustalığı olarak Vista üstü Mihawk altı. (Dolunay çıktığında güç olarak Yonkouları bile yenebilecek seviyeye, kılıç ustalığında ise Mihawk'ı geçebilecek seviyeye ulaşıyor.)
Kullanabildiği Haki Çeşitleri: Kenbunshoku ve Haoshoku
Lakabı: Kara Panter
Amacı: Ailesini köle olarak alıp öldüren Kutsal Ejderlerin soyunu kurutmak.
Yaptığı En Büyük Olay: 5 Savaş Gemisi ve içlerinde birer (toplam 5 tane) Koramiral ve bir Amiral (Amiralden 5 tane yok yanlış anlamayın.)ile gezen Kutsal Ejder Gemisine saldırmak. Bu olay büyük bir savaşa dönüştü ve savaşın sonucunda bir Amiral ağır yaralanmış, 3 Koramiral hayatını kaybetmiş ve 4 savaş gemisi ile bir Kutsal Ejder gemisi batmıştır. Ayrıca 4 Kutsal Ejder aile olarak katledilmiştir.

Ayrıca: Devrimci Ordusuna katıldıktan sonra kısa bir zamanda 2. Komutan olmuştur ve Sabe 3'e düşmüştür.
Gerçek ismini bilen tek kişi Dragon'dur.

Falza op oldu sanırım :D
Gerçek ismi Roger'dır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık