Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bulunduğu Konumu Hak Ediyor mu?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    96
Benim için zirvesi Water 7den başlayarak Impel Down'a kadar olan kısımdır. Enies Lobby, Thriller Bark içinde bunun.

Marineford arcını ise pek çok kişinin aksine ben düşmeye başladığı arc olarak görüyorum. Güç dengeleri için çok sıkıntılı bir arcdı.

Dressrosa Arcına kadar ki en çarpıcı arcti çünkü ilk defa o kadar güçlü kişileri bir "savaşta" gördük.

Enies Lobby ise muhtemelen serideki en kaliteli arctır.Karakterler,hikaye,kurgu her sey mükemmeldi.Water 7'nin devamı olmasi da önemli bir etki katti bence

Zaman atlaması öncesi iyiydi.Hatta baya iyiydi.Şimdi ise o dönemlerin ekmeğini yiyor.Çok büyük düşüyor ve mangaka bunun için bir şey yapmıyormuş hissi veriyor okuyucuya.Yani seni dünya çapında üne kavuşturan ve satış rekorları kirdiran kurgu belli.Nerdeyse bin bölüm olmuş ama biz ağır topların gücünü ancak tahmin edebiliyoruz.

Seri çok iyi ama istikrar yok. Diğer taraftan seviyesine erişen seri de yok. OP'un zirvesini kastediyorum. Şu anki gidişatta ortalamanın altında.

1000 bölüm olmuş hala tek yiyor şuanki rakibin sinek gözüyle baktığı adamdan. Nasıl eski konumu olsun.
Birde üstüne yalap şulap karakterler çıkarmaya başladı ne düşmanının ağırlı kaldı ne dövüşlerin ağırlı. Katakurinin bile gözümde lin lin den daha fazla ağırlığı var. Verdiğim 10 12 yıllık takibin boşa gitmemesi için okuyorum 2 hafta da bir

Güncelde durum farklı dicem ama son 500 bölümdür tırt Op. Buna güncel demek biraz abartı olur. Genel olarak baktığımızda "bu kadar hak etmiyordu" diyeceğim.

Aslında hak ediyor ama yazarı sıkıldı herhalde seriden. WCI'da bir sürü değişik ve güzel tasarımla yeni yeni karakterler önümüze sürdü ama uzak bir çatıdan baktığımızda hikaye pamuk ipliğinde ilerliyor, bir sürü gizem duruken ortaya yenilerini atıp 5 6 bölüm sonra açıklıyor falan. Hani bu gizemler baya gereksiz bir de, Oden'in suratını ısrarla göstermemişti ve gösterdiğinde de neden gizlediğini anlayamamıştım. Belki de One Piece hep böyleydi de ben fark etmiyordum.

Aslında hak ediyor ama yazarı sıkıldı herhalde seriden. WCI'da bir sürü değişik ve güzel tasarımla yeni yeni karakterler önümüze sürdü ama uzak bir çatıdan baktığımızda hikaye pamuk ipliğinde ilerliyor, bir sürü gizem duruken ortaya yenilerini atıp 5 6 bölüm sonra açıklıyor falan. Hani bu gizemler baya gereksiz bir de, Oden'in suratını ısrarla göstermemişti ve gösterdiğinde de neden gizlediğini anlayamamıştım. Belki de One Piece hep böyleydi de ben fark etmiyordum.
Hep böyle bence

Mesela Ryokugyu'nun tipini en azından Reverie'de gösterebilirdi ama biz merak edip Wano'da görmeyi bekleyelim diye göstermedi

Ne gereği vardı ki? :(

One Piece’te çok fazla gizem var. Seri biterken bütün düğümler güzel şekilde çözülürse efsane olabilir ama yazar okuyucuyu ne kadar tatmin edecek orası da ayrı. Senaryo olarak tatmin olsak bile dövüşler açısından tatmin olmayacağımız bence herkesin malumu. Ayrıca Manganın çok ara vermesi okuyucular için zulüm.

Silinmiş Üye

Eskiden muhteşemdi denizcilerin ağırlığı vardı denizde tayfanın sohbetleri vardı korsandık resmen gizemler vardı raftel roger yonkolar? Ace malesef öldüğünde zirveye ulaşmıştı seri dahası gerekiyordu ama yazar gizemleri o kadar kötü işledi ki nefret ettim seriden.Sonra da zirveden sonra çakılış!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık