Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Animesinin Son Bölümlerini Beğeniyor Musunuz?

Beğeniyor Musun?

• Kullanılan toplam oy
    73
Açık konuşmak gerekirse One Piece animesi benim için sadece ilk 200 bölümü izlenebilir. ( Çoğunuzun bu bölümleri geçince akmaya başlıyor dediği zamanlar) Geri kalan bölümlerse mangakanın çizimine alışamadığım için izlemek zorunda kaldığım bölümler. ( Marine Ford hariç müzikleri kötü olduğu için diğer sekmeden Clann; I Hold You açmak zorunda kalsam da)

Animasyon şirketleri çoğunlukla imdb puanına göre bölüm kalitesini belirler özelikle de TOEİ Animasyon Şirketi, kendi görüşlerine göre bölüm ne kadar kalitesiz olursa olsun aldıkları beğeni aynı o yüzden kalite gitgide düşüyor.

Eminim çoğunuz animeden memnun değilsiniz ve bu dünya geneli için geçerli bir durum, o halde nasıl oluyor da bu animenin imdb puanları bu kadar yüksek?
Ben bu durumu kabullenemediğim için sizin de bana yardım ederek puanını düşürmenizi rica etsem cimrilik etmiş olur muyum, bilmem ama umurumda değil çünkü sizin de isteğiniz aynı.

Sonuç; Açık konuş diyenler direk buraya bakacaklar, her neyse bu animenin imdb puanın elinizden geldikçe düşürün de belki kalitesi artar.

Üşenmeyip tüm bölümlere 1 yıldız verebilirsiniz. (Ben üşendim)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rezalet derecede kötü özellikle şunu belirteyim time skipten önce her şey çok güzeldi ağlardım, gülerdim ve monitörün başından ayrılmak istemezdim eve gidip op izlemekten başka bir şey yapmak istemezdim şimdi ise açıp yüzüne bakmıyorum bile.

Abi benim One Piece'in animesinde çok takıldığım bir mevzu var, animeyi izlemiyorum ama.

Bu animenin müzikleri neden bu kadar eski?

Diğer animelere bakıyorum mükemmel ostlar, animeyi izlemediğim halde ostları dinliyorum.

Ama One Piece'in müzikleri 70'lerden fırlama.

Bir kişi de demiyor mu yav olmuyor böyle daha başka bir ekip kiralayalım diye?

Anlaması cidden zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık