Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece - Anime Manga Caps Paylaşım Konusu

Ben böyle bir yorum yaptığımı dahi unutmuşum. Bazen öylesine hızlıca yorum atıp geçiyoruz, farkında bile olmadan.
Bu yorumunu şikayet eden olmamıştı, hasbelkader ben gördüm. Yani ben de görmesem hiçbir işlem yapılmayacaktı. Sana konuda anlatmak istediğim buydu. Bak yıldırma atmadan önce sana uyarı yapsam, kendini böyle savunacaktın.

Bu yorumunu şikayet eden olmamıştı, hasbelkader ben gördüm. Yani ben de görmesem hiçbir işlem yapılmayacaktı. Sana konuda anlatmak istediğim buydu. Bak yıldırma atmadan önce sana uyarı yapsam, kendini böyle savunacaktın.
Farkında olmadan hata yapmışım, der, hatamı kabul ederdim. Sonra da düzenlerdim mesajı. Bu mesajı atarak haklı olduğumu savunmuyorum, istemsizce hata yaptığımı söylüyorum. O hatayı da uyarılsa düzeltirim, daha çok dikkat ederim.

Farkında olmadan hata yapmışım, der, hatamı kabul ederdim. Sonra da düzenlerdim mesajı. Bu mesajı atarak haklı olduğumu savunmuyorum, istemsizce hata yaptığımı söylüyorum. O hatayı da uyarılsa düzeltirim, daha çok dikkat ederim.
6 yıllık üyesin, 7 bin küsür mesajın var. Bence artık böyle basit şeylerden seni uyarmak absürt bir durum olur. Hani kuralları muallakta bırakacak bir şey olsa neyse, ama böyle bir durumda uyarılmayı bekleme bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık