Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] One Piece: Adventure Of Nebulandia

Beklediğim kadar kötü değildi. Gerçi ilk ve son yarım saatini izledim sadece. Sanji için izleyecekler izlemesin yoksa yine üzülecekler.
Reis filmin sonuna kadar rehine durumunda. Sonlarda 1-2 denizci pataklıyor sadece

Foxy kahraman gibi oldu. Nami'nin maşallahı vardı, gittikçe gelişiyor. :D Komei de ne haki varmış arkadaş öyle amirallerden böyle haki görmedik.

Filmin senaryosu iyiydi bizimkileri adaya çekmeleri, Komeinin taktikleri falan. Komedi kısmında fena değildi. Komeideki haki olayı ve Luffynin dövüş sahneleri pek iyi değildi. Foxy yüzünden sıkıcı olur demiştim ama hiçte sıkıcı değildi. Belkide beklentimi çok düşük tuttuğumdan iyi gelmiştir.

@Sugoı asıl bence sanji için izlenir çünkü sanji ile zoro'yu en sonunda gerçekten olması gerektiği gibi yani denk görüyoruz. koramiralin hakisi, özellikle ilk başlarda çizimlerin dandikliği, hadi zoro ile sanjiyi anladık da diğer tayfa üyelerinin çok kolay yenilişi ve yakalanışı çok kötüydü. Yinede en yukarıda dediğim ilk sebep o kadar ağır basıyorki sevdim bu özel bölümü :D

@Sugoı asıl bence sanji için izlenir çünkü sanji ile zoro'yu en sonunda gerçekten olması gerektiği gibi yani denk görüyoruz. koramiralin hakisi, özellikle ilk başlarda çizimlerin dandikliği, hadi zoro ile sanjiyi anladık da diğer tayfa üyelerinin çok kolay yenilişi ve yakalanışı çok kötüydü. Yinede en yukarıda dediğim ilk sebep o kadar ağır basıyorki sevdim bu özel bölümü :D

Denklik?Ikisi de rehin alınıp tembel tembel oturdular bütün film :D.Sonlardaki 1-2 hareket beni kesmedi açıkçası. Yine de Sanji'yi görmek güzeldi tabi. Özletti kendisini

Denklik?Ikisi de rehin alınıp tembel tembel oturdular bütün film :D.Sonlardaki 1-2 hareket beni kesmedi açıkçası. Yine de Sanji'yi görmek güzeldi tabi. Özletti kendisini
ikiside güçlü görülüp rehin alındı ve o kurtarıldıktan sonra kayalara vurdukları sahne felan yani zoroyu sanjiden ayırmamışlardı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık