Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Demek ki her 1 hafta arada serinin geleceği değişiyor,adam tuvalette o öyle olmasın şöyle olsun deyip olayları uzatıyor. Bu arc şu aynayla kaçtığı senaryoda devam edeydi bu kadar can sıkıcı olmazdı benim için.
Dressrosa'da seriye dahil olan karakter sayısının fazla olması ve bu karakterlerin çoğunun arkaplanda çeşitli bilgilerinin olması, şu an dahi filoya eklenmiş olan kişilerin kapak hikayelerinin çizilmesi vs. birçok farklı bilgi bulunuyor o defterlerde. Buna karakterlerin taslak çizimleri gibi şeyleri de dahil ettiğin zaman defterler kabarıyor böyle. Birçok karakterin geçmişi de vardı. Anlatılmayan geçmiş hikayesi bile var sen düşün. Yani tuvalete gittim şunu değiştireyim değildir de tuvalete gittim ulan şöyle karakter çizsem güzel olur, dur şunu da ekleyeyim diyerek seriyi uzatıyordur. :oleyo:

Ortada ne Rewerie var ne Elbaf var ne Raftel var.

Zoro'nun Jack'e 3 kişi saldırıp sonrasında Mihawk'la karşı karşıya gelmesi de tam bir saçmalık.

Nefesi yetmemiş üfürmeye.

Hee, Coby Akainu'yu durdurdu diye 'cağın kaderini degistirdin' gibi laflar eden, Mf'a gelen adam ordan eksik kalacaktı güya.
Dalga geçiyorsun sanırım. Böyle bir savaşta Shanks muhtemelen gelir ki bu adam sayko Kaido'yu öyle yahut böyle durdurmuş. Kaçırmaz böyle şeyleri. Bir de neden Kaido'nun ödülü bana az geldi bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık