Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece (1-915) 480p [HorriableSubs] Torrent 140 GB

Video edit yapmayı düşünüyordum da o yüzden sordum mkv dosyaları video programında gözükmüyor teker teker dönüştürmekte ölüm mkv olmasaydı indirecektim.
Aynen ben de mecburen dönüştürüp kullanıyorum. Alt yazı problem olmuyorsa. Anime izleme sitelerin kaynağından çekebilirsin. Onlar genelde mp4 oluyor.

Düşük boyutlu 1080p olanlar var 300 MBlık onları indirmek daha mantıklı. 480p düşük ya.
1080p olanlar croplanmış. Eski bölümleri kast ediyorum tabi. En yüksek olan 720p.

Softsub olması lazım temiz amv yapacaktım ama nerde aradıysam softsub bulamadım.
Attığım kaynaktan logoyu croplayıp kullanmıştım ama dönüştürmek gerekiyor maalesef. Total Video converter kullanmanı öneririm hızlı bir şekilde çeviriyorsun. Ama boyutu büyüyebilir dosyaların.

1080p olanlar croplanmış. Eski bölümleri kast ediyorum tabi. En yüksek olan 720p.

Attığım kaynaktan logoyu croplayıp kullanmıştım ama dönüştürmek gerekiyor maalesef. Total Video converter kullanmanı öneririm hızlı bir şekilde çeviriyorsun. Ama boyutu büyüyebilir dosyaların.
Teşekkür ederim bir deneyeyim video editi en son 6 sene önce yaptım bakalım ama çok uğraştırıcı olursa vazgeçerim herhalde.

Eski videoları demiyorum ki. Belli bir seneye kadar 480p var sadece zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık