Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Olmamalı

Seri ile ilgili ve disindan;

One Piece takipcileri cok fazla sikayetci olmamali.

Seri ile ilgili ve elbette ki icinden;

Bu kadar guzel bir serinin anime sahneleri bu kadar kotu olmamali.

Gura Gura Teach de olmamalı.(Tipten kaybediyor namıssız,Cool,karizma birinde olmalı bu meyve)
Hasır Şapkalar düşmanlarını sağ bırakmamalı.
Seri sonunda tayfanın hepsi yaşamamalı bu amaç için 1-2 kişi ölmeli.
Luffy bu kadar kısa boylu çelimsiz olmamalı.Adamın babası Dragon dedesi Garp gibi yarmalar kendisi çirozun teki yaşıda küçük değil yeterda.
Amele gibi geziyor.
Luffy bu tiple KK olmamalı.Sakal bıyık bişeyler lazım.Fiziki özellikleri bir önceki maddede yazdım zaten.
Tayfanın erkekleri Robin ve Namiyi sap gibi bırakmamalı.Yürümeliler inceden(sanjiyi saymıyorum :D)

Zoro yaşamamalı. Tayfa üyeleri daha fazla ayrı kalmamalı. Zoro yaşamamalı.Her bir Yonkou'yu bizimkiler indirmemeli.Yeni dünya oyun parkı gibi bir yer olmamalı,okuyanlarda o hissi uyandırmamalı. Zoro yaşamamalı. Robin daha fazla çoçuklaşmamalı, ergen ergen hareketlerini terk etmeli.Zoro yaşamamalı. Kor amiraller daha fazla tek yememeli. Laboon yaşamamalı. Brook Laboon'u görmemeli.
Laboon'dan ne istiyorsun yahu kimseye zararı yok :(

Gura Gura Teach de olmamalı.(Tipten kaybediyor namıssız,Cool,karizma birinde olmalı bu meyve)
Hasır Şapkalar düşmanlarını sağ bırakmamalı.
Seri sonunda tayfanın hepsi yaşamamalı bu amaç için 1-2 kişi ölmeli.
Luffy bu kadar kısa boylu çelimsiz olmamalı.Adamın babası Dragon dedesi Garp gibi yarmalar kendisi çirozun teki yaşıda küçük değil yeterda.
Amele gibi geziyor.
Luffy bu tiple KK olmamalı.Sakal bıyık bişeyler lazım.Fiziki özellikleri bir önceki maddede yazdım zaten.
Tayfanın erkekleri Robin ve Namiyi sap gibi bırakmamalı.Yürümeliler inceden(sanjiyi saymıyorum :D)
Bu arkadaşı dışarı alalım.
Bu serinin böyle takipçileri olmamalı.

Zoro hayatta olmamalı.(Santoryou derken boğazına tükürük kaçıp gebermemeli :) )
Luffy KK olmamalı.
Shanks seri sonunda ölmemeli.( Öldü. )
Raftel Shin sekai'de normal bir ada konumunda olmamalı.
BB son rakip olmamalı. (Ne zaman geberecek acaba :) )
Usopp debenceynen kafasından tek kurşunla ölmemeli :) Artık korkmamalı( korksun ama az dili 5.5 metre dışarı çıkmasın mesela)
Sanji kesinlikle everilmemeli ve seri sonunda kesinlikle amiral seviyesinin altında kalmamalı.
Serideki başta eziklenmiş karakterler shin sekai'de güçlü bir şekilde ortaya çıkmamalı.
Dragon seri sonuna kadar öldürülmemeli.
Seri sonunda tayfa dağılmamalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık