Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy + Law vs Big Mam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shanks33

yonkou öyle kolay indiremezler bence öyle olsa akainu - kizaru tek tek dolaşıp yonkou indirmesi gerekirdi.bence bu plan tutmaz olaylar cıkar geri plana düşer bu plan :) dedigim gibi herkes itttifak olur yonkou indirir yonkou zaten neki :)

Luffy varken ilk seçenek ihtimal dışı :hhh:

Bence olaylar şöyle gelişir :

1 - Luffy Planı bozar
2 - İttifak Mutlak yenilgi alarak Big Mamın eline düşer.
3 - Luffy bir şekilde kurtulur mekanı basar herkesi kurtarır ve hep beraber iman gücüyle yenerler.

Daha çok 2. ve 4. seçeneğin karışımı gibi oldu benim senaryo.

Reversi

bence law luffyi kullanacağı çok belliydi luffy savaşta çıkarı olmasa kurtarmazdı bana göre iki sonuç ya roger wb gibi hem dost hemde düşman olabilirler ama işin aslı hem luffy harcıyacak hemde big mam dize getirecek ama luffy law planı öğrenince law durumunu düşünemiyorum

O değilde ben başta ne sıkmışım abovv yeminle bunu hiç unutmayacam.

Bigmom bizimkilerle düşman olmaz Dof yeni yonkou olup Bigmom'u indirmek için bizim tayfayı yanına çekmeye çalışacak.

2 ay sonra bunuda ört bas edecem.

law gibi bir adam indiricez diyorsa indirir. bikere bir luffy gibi seni yenicem seni yenicem demek var iman gücüne güvenmek birde seni yenebilirim bu kapasitem var diyip aklına güvenmek var. law burada indirebilirim diyorsa demekki indirebilicek gücü var. luffy nekadar salak olsada salak insanlar daha kolay yönlendirilir. bir şekilde 1 tane yonkou gidici. ama bikaç sene bekliycez :) tayfanın önünde wano ve doflamingo var biraz tayfa level atlasın bikaç adam dövsün gelişsin sonra görücez.

Luffy' nin Yonkou indirebilecek kadar gücü varsa şayet gitsin Akainu' yu indirsin zira Yonkou alacak adam Amirali bozuk para niyetine harcar. Ace' in intikamını alsın, göğsündeki yaranın intikamını alsın evvela.
Ana konuya dönecek olursak, sonuçları neler olur bilemem lakin Yonkou indirebileceklerini sanmıyorum bizim ittifaktakilerin.

big momun incegi bölümler 2 sene sonraya kalır zaten.su an gözüken üzerine yonkoların altında bir seviyede yer alan yer altı dünyası ve doflamingoyla ugrasıcak,önce law ve luffy.bu ittifak çökertilip,doflamingo düstükten sonra,sıra big moma gelicek ama aynı grand line giriste oldugu gibi nasıl alabasta 2-3 ada sonraysa burdada öyle olur.bir kere wano ülkesine kesin gidilecek.momonosuke ve kinemon o yüzden bu arcta eklendi olaya.

azcık mantıkla bakarsak wano dısarıya kapalı bir ülke,içeri girmek cok zor,wg bile karısmıyor.momonosuke hiç korsan görmemiş,çünkü ülkeye muhtemeln saldıran korsan yok,acein oraya gittigini biliyoruz ama oda seyahat etmiş tek basına sanırsam.onları 4 metre boyunda falan sanıyordu ayrıca momonosuke :D o yüzden bizimkilerin wanoya girisi korsan olmalarına ragmen,kinemon ve momonosuke olarak göküyor,yani bilet onlar ;) ve dresrosa,ilk adalardan biri ,arkasından wano desek bir yıl sonra ancak big mom olayı gelir.onunda arabasta kadar sürdügünü düsünün 2 yıl sonra ancak big mom iner.

bu sartlar dahilinde luffy lawın planını sallamıcak içgüdüsel olarak hareket edicek.ama umudun tükendigi yerde gaza gelir allah ne verdiyse girip linlini cok pis dövücektir.olayı yarın gidip yonko dövcekler diye degil,2 yıl sonra indircekler diye düsünürsek serideki tüm dengeler ve kurgu geregi makul oluyor.

dipnot;crocodileın kimliginin ögrenilmesi ve luffynin onu indirmesi arasında 100 bölüm var hesap edin o sadece bir shicbukaidi.yani lawın yonko indircez dedigi kişi artık kimse farklı düsünmüyordur, barizdi cünkü big mom olucagı ama,acıklandıgı bölüme 100 sayı ekler ve tatilleride katarsak 2 seneden önce zaten inmez.2 yonkoya daha 2 sene ayırsa, alın size 6 sene.rafteldi wg savasıda dersek adamın daha 10 yılı var,bırakında big momda 2 seneye insin.o en gücsüz yonko muhtemelen önce onu öne attı e.oda,shanks zaten nihai hedefi luffynin,teachte nihai düsmanı,big momdan sonra daha kaidou var bence sırada,öylede gider ;)

Ben Big Mam'ı indirmek için diğer ittifakında katılacağını düşünüyorum (Kid-Hawkins-Apoo), anca yeterli olurlar sanırım 5 korsan tayfası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık