Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Okuduğunuz veya Okumaya Devam Ettiğiniz Webtoonlar

Beğendiğiniz veya potansiyel gördüğünüz seriler hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    116
Overgeared, magic emperor, legend of the northern blade, the begining after the end. Düzenli okuduklarım.
Overgeared'e bir türlü ısınamadım ya. Çizimler konu falan baya hoş ama cıks.. Bölüm sayısının azlığı da buna sebep olmuş olabilir..
Magic emperor da çok yavan geliyor. 253e kadar devam ettim biriksin diye salmıştım:d Diğer ikili çok tatlı seriler zaten.

Overgeared'e bir türlü ısınamadım ya. Çizimler konu falan baya hoş ama cıks.. Bölüm sayısının azlığı da buna sebep olmuş olabilir..
Magic emperor da çok yavan geliyor. 253e kadar devam ettim biriksin diye salmıştım:d Diğer ikili çok tatlı seriler zaten.
Over iyi yav evet bölüm sayısı az ama tam mmo mantığında. ME beni bay sardı sevgi pıtırcığı ana karakterler gibi değil diriliş yeniden gelişler arasında bence en iyilerinden dünya çapında da seviliyor. Bence devam et. Begining baya favorim oldu o da yavaş geliyor 2-3 günde lap diye bitirdim pişman oldum :D Yeri gelmiş iken sorayım belki bilirsin, oyuncu bugda kalıyor sürekli lvl kasıyor baya iri yarı azman bir şeye dönüşüyor sonra dünyaya geri alıyorlar. Guts gibi kılıç kullanıyordu ismini unuttum bunun aradım bulamadım :D Bir de savaşçı abi başka dünyaya gidiyor ama kıza dönüştürüyorlar onu. Okudun mu böyle bişiler ?

Over iyi yav evet bölüm sayısı az ama tam mmo mantığında. ME beni bay sardı sevgi pıtırcığı ana karakterler gibi değil diriliş yeniden gelişler arasında bence en iyilerinden dünya çapında da seviliyor. Bence devam et. Begining baya favorim oldu o da yavaş geliyor 2-3 günde lap diye bitirdim pişman oldum :D Yeri gelmiş iken sorayım belki bilirsin, oyuncu bugda kalıyor sürekli lvl kasıyor baya iri yarı azman bir şeye dönüşüyor sonra dünyaya geri alıyorlar. Guts gibi kılıç kullanıyordu ismini unuttum bunun aradım bulamadım :D Bir de savaşçı abi başka dünyaya gidiyor ama kıza dönüştürüyorlar onu. Okudun mu böyle bişiler ?
Survival Story Of A Sword King In A Fantasy World Manga Online Free - Manganato (readmanganato.com)

GoH okumuştum baya önce, çok sevmemiştim ama o zamanlar yarım bırakmama huyumdan dolayı güncele gelmiştim, sonra kaldı öyle,geçenlerde ToG'a başladım ilk sezonu yorucuydu ama 2.sezonu akıcıydı, 3. sezonda bıraktım bir ara devam ederim.

Okudum onu da biriksin diye bırakmıştım. Baya eğlenceliydi o da:D
Beginning benim bayadır favorilerimden benim de. Çok tatlı başlıyor seri.. Son bölümler de fena değil.
Genel olarak mangalardan daha ilgi çekici eserler çıkıyor bayadır bu sektörde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık