Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ölenlerin Geri Döner mi?

Geri Dönebilir mi ?

Sizce one piece'de ölenler geri dönebilir mi ? Yok artık diyebilirsiniz.. fakat şunu unutmamak lazım oda dragon ball'dan esintiler taşımaktadır.

Nedir bu esintiler ?
- sanji burun karanaması
- balık adam adasındaki bina tepelerindeki dragon ejderleri ( drtagon ball'da 7 top toplanınca cıkan ejderler aynı ) sheranmıydı öyle birşey idi ismi.
- birkaç ayrıntı vardı fakat aklıma gelmiyor.

Db'de ölenler geri gelebiliyor du toplar toplanıp dilek istenince acaba op'da wb ve ace neden geri gelmesin. Atıyorum tayfadan biri ölse usopp (doğrusu onu geri getirmek boşa uğraş olurdu da ) öldüğünü farzedelim tayfa üzgün geri döndürme çabasına girse brook meyvesi ile birşey yapar luffy robin antik mantik yazılardan uydurup dönderebilir di diye tahmin ediyorum ? sizce

Dönseler ne olur du ?

wb ve ace geri dönse wb yaşama geri döndügünden şeytan içinde olduğundan gücü geri döner miydi ? şöyle diyim bb wbden şeytanla birlekte gücümü aldı yoksa sadece gücümü almıştır ? wb geri dönmüş olsaydı deprem gücü bb'demi kalırdı? wb'e gerimi dönerdi ?

Bence imkansızdan öte birşey ölenlerin dönmesi DB da ana tema dragon topları üzerineydi o toplarla bunu yapıyorlardı ama Op için böyle bir olanak yok gibi varsayalım ki oldu WB geri dönerse Akainu marinefordun tepesinden çivilemem denize atar kendini kaçışı olmaz çünkü:D

Neden dönmesinki brook döndü tamam meyvesi ile döndüde atıyorum meyvesini geliştirim birşeyler yapılabilir tayfadan biri ölse çabalanırdı diye tahmin ediyorum ama wb ve ace için bir çaba göremedim :(

Bence bu seride o şekilde bir geri dönüş olmaz. Oda, kesin çizgiler çizerek ilerliyor. Bu çizgilerde bu kişiler öldürmek vardı ve öldürdü. Bundan sonra eski çizdiği yerde bir değişiklik yapmaz. Yani giden gitti, kalan sağlar bizimdir havasında.

Pandaman

Oda ve Kishimoto One Piece ve Naruto'yu yazarken Akira Toriyama'dan esinlendiler evet,Naruto'da da burun kanamasi ve olulerin dirilmesi var ama One Piece'de olacagini sanmiyorum.Tamam Oda da esinlendi Akira'dan ama Kishimoto kadar degil ki One Piece'de olulerin dirilmesi bayagi abes olur,ancak Moria diriltiyor da tam diriltmek degil onun yaptigi.Wb ve Ace'in donecegini sanmiyorum,Luffy'nin onundeki en buyuk iki engel,Oda mukemmel bir senaryoyla ikisini de ortadan kaldirdi: onlari tekrar geri getirecegini sanmiyorum.

Monkey D. Garp

Öncelikler OP de ölümden geri dönme gibi birşey olacağını hiç zannetmiyorum.Ace Wb bunların ölümleri çok efsanevi ve etkileyici oldu.
Bunların geri gelmesi hata olurdu başta bir kere.
Eğer WB gelirse Gura Gura No Mi'nin Wb ye gitmeye çalışacağını düşünüyorum.Yani Karasakal kullanamaz artık o gücü.Bence Meyve yiyince meyve kişinin ruhuyla karışıyor ya da bir oluyor gibi artık.Yami Yami No Mi'nin gücüyle meyvenin ruhunu çektiği için rakibi orjinal haline dönüyor ama ruh kendi bedenine gidiyor anında, sadece temas halinde çekerek tutabiliyor.Ama eğer adam ölürse gidecek yeri olmadığından boşlukta(karanlıkta) kalıyor.ve BB bunu bir şekilde kullanabiliyor.

Stark

Bende döneceklerini hiç sanmıyorum,Naruto'da ölenler geri dönüyor fakat kendileri olarak değil sonuçta tam olarak döndüklerini söyleyemeyiz.OP'de ise konu bakımında ölenler yapıtaşı durumunda şimdi Roger geri dönse hikaye kalır mı ? Olaya böyle bakmak lazım.

Monkey D. Garp

Sorunun 1. partına cevap verenler ikinci partı hakkında da fikir verseniz iyi olurdu aslında:D.

Striker

Ace geri dönemeye bilir ama bence Sabo kesinlikle geri dönecek animede öldü denilmişti ama bu sadece uzaktan görülme bir göz kararı Sabo geri dönecektir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık