Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Üye silindi 1004

Adam alucard yahu değil 2.5 25 alsa yarasın der geçerdim ona az bile. :) Şatosuna gelmeye cüret eden amiralleri kazığa oturtmuştur çoktan. :D
Adam kocaman bir sıfır gibi yaşıyor nasıl alsın 25.. Şatosunu bastılar topuklarını vura vura kaçtı üstüne "aaahhh figüran denizci erleri beni kovalıyor zevke geldim" dedi... Kaido, Edward ya da Linlin denizciler tarafından kovalansa zevke gelir mi?

Tayfa kurmaktan aciz sosyal fobiden dolayı insan içine çıkamayan betanın nasıl 4 milyar ödülü olsun ya da Yonkou olsun?

2.5 milyar mı napıyosun reis? Bütün gün yatan adama 2.5 milyar çok fazla haaa hükumet çok güzel yattığı için koyduysa bilemem.
Mihawk şuan bi yonko tayfasına girse en güçlü sağ kol olamaz mı

Adam kocaman bir sıfır gibi yaşıyor nasıl alsın 25.. Şatosunu bastılar topuklarını vura vura kaçtı üstüne "aaahhh figüran denizci erleri beni kovalıyor zevke geldim" dedi... Kaido, Edward ya da Linlin denizciler tarafından kovalansa zevke gelir mi?
Aslında kaçmadı.Tarımla uğraşıyordu ya araziyi nadasa bırakma zamanı gelmişti Perona da o yüzden gitti.Seneye dönecekler. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık