Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Aynen öyle. Bu ödül işi çok dengesiz bir hal almaya başladı. Açıklaması uzun bir konu olduğu için yazmak gelmiyor içimden ama, eminim ki birçok kişi bu dengesizliği fark etmiştir. Özellikle de time-skip öncesi ve sonrası arasındaki dengesizliği...
Ne dengesizliği pardon ?

eski ödül tartışmalarına baktım . usopp a herkes 60 m belli demiş ama olaylar ilerledikçe 350 m diyen bile olmuş . tahmin etmek çok zor odanın ne yapacağı belli olmuyor.
Tahminimce dragon 5 milyar
sabo 1 milyar
kaido 2 milyar
shanks 1.7 milyar
big mom 1.5 milyar
Karasakal 2.9 milyar

Kaido 2 000
Crocodile 300
Marco 800 [belki Jack kadar güçlüdür ama ödülü o kadar yüksek olmaz katliam vs. yapmadığı için]
Shanks 1 500
Big mom 1 800
Dragon 5 000

Doflamingo'ya ödül konmaz onunla anlaşma yoluna gitmek isterler elindeki bilgiden dolayı. Tabi ellerinde olsa direkt yok etmek isterler ama zor.

Ödüller güç göstergesi olabiliyor ama bire bir değil diğer faktörleri de nazara almak gerek.

Demek Doflamingo - sama ve Crocodile bundan gizli kapaklı işler çeviriyormuş.O ödüllerle rahat iş yapamazlar.Yoksa Dofun o yeraltı patronluğuyla ödülü 750 aşağısı olmaz.Tüm dünyayı kaosa sürükleyen bir adam.Bir savaşta insanlar ölüyorsa onun yüzünden.Al sana sivil katliamının kralı yani.

Hala saçma geliyor ama bir mantığa oturtmaya çalışıyorum işte.

Demek Doflamingo - sama ve Crocodile bundan gizli kapaklı işler çeviriyormuş.O ödüllerle rahat iş yapamazlar.Yoksa Dofun o yeraltı patronluğuyla ödülü 750 aşağısı olmaz.Tüm dünyayı kaosa sürükleyen bir adam.Bir savaşta insanlar ölüyorsa onun yüzünden.Al sana sivil katliamının kralı yani.

Hala saçma geliyor ama bir mantığa oturtmaya çalışıyorum işte.
Dof, Usopp' un basina 500m odul koyabiliyorsa bir mantiksizlik olusmuyor.

Doflamingo 8.700.000.000 :beli: Kaçtıysa gayet normal bence. ;)

Shanks 1.500.000.000 :beli:
Kaido 1.600.000.000 :beli:
Big Mom 1.400.000.000 :beli:
Teach 1.450.000.000 :beli:

Dragon 800.000.000 :beli:

Crorco 480.000.000 :beli:

Marco 650.000.000 :beli:

Rayleigh 1.100.000.000 :beli:
Trollük mü yapıyorsun bilmiyorum ama zaten Dragon en yüksek ödüllü kişi olarak açıklandı hatırlatayım hani eğer trollük yapmıyorsan :(

@Monkey D. Luffy

Hocam bu arada keşke spoiler kesinleştikten sonra açsaydın :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık