Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden ve Ekibi İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfanın Ederi Ne Kadar Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    111
Başladın yine olmayacak şeyleri olur gibi göstermeye. :D

Fakat eski yorumlar iyiydi. Mihawk'ın Wano'ya gelmeme ihtimali yoktu bazılarına göre... :S
O zaman kimin aklında böyle bir Wano vardı? Saçma sapan bir kapalı ülke ve zamanda atlama olacağı bilinse böyle bir tahmin yapılmazdı. Şahsen ben Mihawk'ın ününü burada işler diyordum.

O zaman kimin aklında böyle bir Wano vardı? Saçma sapan bir kapalı ülke ve zamanda atlama olacağı bilinse böyle bir tahmin yapılmazdı. Şahsen ben Mihawk'ın ününü burada işler diyordum.
"Kılıç ustası diyarı" denmesi okuyucuyu şaşırtabilir. Fakat yine de bu çok abartı yorumlar olduğu gerçeğini değiştirmez. Yani daha Wano işlenecekler ya da başlarindayken "Gitmeme ihtimali yok" ya da "Gidip en iyisi olduğunu göstermiştir" gibi yorumlar vardı sende biliyorsun. Hatta Zoro için bile Law ile oraya gitme muhabbeti başlayınca. "Şimdi gidip herkesi tokatlayacak Zoro. Shogun'u indirip kendi yerine geçip Luffy'i bekler" yorumları yapılıyordu. Öyle bir an geldi ki Luffy Wano'ya gitti Zoro daha biriyle bile karşılaşmamış doğru düzgün. :D

Hatta hatırlarsın ki feci dalgası geçildi "Adam doya doya Wano gezdi biriyle karşılaşmadı. Chopper bile sahilde BM'yi buldu" falan diye.

Mihawk için de çok net şeyler söylendi. Şimdi de "Oraya gitmemiş, kimseyi ciddiye almıyor" deniyor. Bir kere Mihawk'ın oraya gitmemesi orada ki kişilerin zayıf olduğundan falan değil. Mihawk zaten böyle bir şeyi bilmiyor, pek çok kişi de zaten bu yüzden "Kesin gitmiştir, orası kılıç ustası diyarı ise gitmeme ihtimali yok" diyordu. Şimdi gitmedi diye farklı tarafa çekiliyor konu.

Yani belki Ryuma olaylarından buyana beklenen Wano'nun Zoro üzerinden değil de Luffy üzerinden işlenmesi zaten seri adına her şeyi özetliyor...

"Kılıç ustası diyarı" denmesi okuyucuyu şaşırtabilir. Fakat yine de bu çok abartı yorumlar olduğu gerçeğini değiştirmez. Yani daha Wano işlenecekler ya da başlarindayken "Gitmeme ihtimali yok" ya da "Gidip en iyisi olduğunu göstermiştir" gibi yorumlar vardı sende biliyorsun. Hatta Zoro için bile Law ile oraya gitme muhabbeti başlayınca. "Şimdi gidip herkesi tokatlayacak Zoro. Shogun'u indirip kendi yerine geçip Luffy'i bekler" yorumları yapılıyordu. Öyle bir an geldi ki Luffy Wano'ya gitti Zoro daha biriyle bile karşılaşmamış doğru düzgün. :D

Hatta hatırlarsın ki feci dalgası geçildi "Adam doya doya Wano gezdi biriyle karşılaşmadı. Chopper bile sahilde BM'yi buldu" falan diye.

Mihawk için de çok net şeyler söylendi. Şimdi de "Oraya gitmemiş, kimseyi ciddiye almıyor" deniyor. Bir kere Mihawk'ın oraya gitmemesi orada ki kişilerin zayıf olduğundan falan değil. Mihawk zaten böyle bir şeyi bilmiyor, pek çok kişi de zaten bu yüzden "Kesin gitmiştir, orası kılıç ustası diyarı ise gitmeme ihtimali yok" diyordu. Şimdi gitmedi diye farklı tarafa çekiliyor konu.

Yani belki Ryuma olaylarından buyana beklenen Wano'nun Zoro üzerinden değil de Luffy üzerinden işlenmesi zaten seri adına her şeyi özetliyor...

Dünyanın en güçlü kılıç ustasının kılıç diyarı denen Wano'ya gitmiş olmasına kesin gözüyle bakılması sadece sana saçma gelebilirdi zaten.

Dünyanın en güçlü kılıç ustasının kılıç diyarı denen Wano'ya gitmiş olmasına kesin gözüyle bakılması sadece sana saçma gelebilirdi zaten.
Gitmesine de gerek yok. Wanonun en güçlüsü odendi. odeni shanks gördü. muhtemelen mihawk da shanksle o dönemde tanışık olduğundan o da odeni gördü. odenden güçlü kimse yoksa ne işi var wanoda.

"Bence saçma" nerede dedim? Hala şu boş huyundan vazgeçmiyorsun komik biçimde... :S

Benim dediğim şey bunu kesin gibi savunmak daha durumları görmeden ve dediğin çıkmayınca üstüne sürekli bir şey eklemek. Zoro için de bu yapıldı ve gördük ne olduğunu...

Fakat iki ihtimalli olan bir durumda eğer fanlar olarak siz "Gitmeme ihtimali yok gidip en iyi olduğunu göstermiştir" gibi şeyler söyledikten sonra asıl durum ortaya çıkınca "Mihawk ciddiye almamış hiçbirini" diye hikâye anlatıyorsunuz. :D

Mihawk oraya gitmeden orada ki kişilerin ne durumda veya ne seviyede olduğunu nereden biliyor sana göre? Bilmiyor. Bu kadar basit aslında...

"Bence saçma" nerede dedim? Hala şu boş huyundan vazgeçmiyorsun komik biçimde... :S

Benim dediğim şey bunu kesin gibi savunmak daha durumları görmeden ve dediğin çıkmayınca üstüne sürekli bir şey eklemek. Zoro için de bu yapıldı ve gördük ne olduğunu...

Fakat iki ihtimalli olan bir durumda eğer fanlar olarak siz "Gitmeme ihtimali yok gidip en iyi olduğunu göstermiştir" gibi şeyler söyledikten sonra asıl durum ortaya çıkınca "Mihawk ciddiye almamış hiçbirini" diye hikâye anlatıyorsunuz. :D

Mihawk oraya gitmeden orada ki kişilerin ne durumda veya ne seviyede olduğunu nereden biliyor sana göre? Bilmiyor. Bu kadar basit aslında...

Abartılı yorum diyerek örnek veriyorsun o yorumu. Demek ki sana göre saçma.

En güçsüz imparator tayfası olurdu seçeneğini işaretledim ama emin değilim. Bizim tayfaya bakıyorum daha haki bilmeyen tayfa üyelerimiz varken Oden'in 9 lusu ryu haki biliyor. Tayfa adam bazında bakarsak güçsüz değiller ama imparatorları imparator yapan da kaptanın akıl almaz gücü diye de düşünüyorum . Oden'i nedense Yonkou kaptanı gücünde bulmuyorum ama zorlamayla en güçsüz yonkou tayfası ederler diyeceğim. Adamları iyi ama kendi gücü Amiral kadardır en fazla. 20 yıl önceki Kaido'ya yenildiği için diyorum bunu. Yaşasa ve 20 yıl zaman geçse kesinlikle Yonkou tayfası olurlardı. Shanks'ın yerinde neden olmasın bu adam diye düşünüyorum. Hele ki altında Momo gibi küçük Kaido varken, yaşasa kesinlikle Yonkou tayfası ederdi.

Abartılı yorum diyerek örnek veriyorsun o yorumu. Demek ki sana göre saçma.
Abartılı yorumlar çünkü. Saçma ve abartı arasında ki farkı mı açıklayayım sana? İstiyorsan söyle açıklarım sorun değil.

Wano'yu sadece isim ve söylenti olarak biliyorduk. Bu noktada "Kılıç ustası diyarı" tarzında söylemeler vardı. Bu noktada Zoro ve Law oraya gidecekken bile "Zoro gidip Shogun'u indirir ülkenin başına geçer" tarzında yorumlar bile yapıldı. Şimdi buna ne diyelim? Yani sonra gittik gördük ki Zoro daha düzgün biriyle bile karşılaşmamış adayı turluyor...

Mihawk da benzer şekilde olaylar döndü. Ne denildi? "Gitmiştir, gitmeme ihtimali yok" şimdi ne deniyor? "Gitmesine gerek yok" ya da "Hiçbirini ciddiye almamış" bu bildiğin bahane ve kılıf uydurmak. Mihawk oraya gitmeden orada ki kişilerin gücünü ve yapacakları bilemez. Bu noktada da eskiden "Gitmeme ihtimali yok" tarzında yorum yapanlar bugün işler ortaya çıkınca "Ciddiye almamış" hikâyesi anlatıyor. Sende "Sen saçma diyorsun" diye sallamaya çalışıyorsun boş boş gerçekleri söyleyince.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık