Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Raizel efsane yahu.
Gücü azalmasına rağmen Franky ile senkronize dalmıyormuş bunca zaman, bu bölümden bu çıktı.

Bir arkadaşım bu seriyi okuyor. Bana da önermişti ama bir türlü başlayamadım. Sadece 2 bölümlük Ova'sı vardı onları izlemiştim baya hoşuma gitmişti. En kısa zamanda Manhwa'sına başlayacağım.

Türkçede güncele yeni geldim. Çok zevkli bir seri. Okuduğum ikinci manhwa oldu. Bu seneyi manhwa senesi yapmak istiyorum. Tavsiyelerinizi alırım.

Bir arkadaşım bu seriyi okuyor. Bana da önermişti ama bir türlü başlayamadım. Sadece 2 bölümlük Ova'sı vardı onları izlemiştim baya hoşuma gitmişti. En kısa zamanda Manhwa'sına başlayacağım.
Bekleme kesin başla hiç pişman olmayacaksın:D
Türkçede güncele yeni geldim. Çok zevkli bir seri. Okuduğum ikinci manhwa oldu. Bu seneyi manhwa senesi yapmak istiyorum. Tavsiyelerinizi alırım.
Arkadaşların söyledikleri haricinde Dice'ı öneriyorum o benim ilk manhwamdı ve ilk üçüme girmeyi başardı

Son okuduğum kısımlarda Raizel, Kurt kızın yarattığı akılsız canavarla dövüşüyordu. Sonrasında devam edemedim. Kaçıncı bölümlere denk geliyor bu olay söyleyebilecek var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık