Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Onu bilmiyoruz. Mangaka hiç değinmiyor ki paso dövüş çiziyor. Raizel'in ailesi ile alakalı hiç bir şey göstermedi bize. Mesela ben fb görmek isterdim Raizel ile ilgili veya Muzaka'nın nasıl kimle dövüşerek lord olduğunu.
Bence bunlar özel aile gibi bir şey ya da raizel başlangıçtan beri var.Bu yüzden bu kadar güçlü muhtemelen.

Muzakanın önünde durabilecek tek kişi de tam güç raizeldir muhtemelen.Alayını tokatlamıştır muzaka :D

Ben tek siz hepiniz yaptı adam. Ruh silahı tastamam olmamasına rağmen çalışıp babası Ragar'ı bile geçiyor.
Üstelik mangaka adama öyle bir karakter vermiş ki tüm seridekileri üst üste koy boy ölçüşemez Reyizin karakteri ile.Reyiz lafını da manga aleminde 3 5 kişiye vermişimdir.

Eustass Captain Kid
Guts
İchimaru Gin
Rajak Kertia aklıma gelenler.Ne kadar yüksek mertebede olduğunu sen düşün :a:

Onu bilmiyoruz. Mangaka hiç değinmiyor ki paso dövüş çiziyor. Raizel'in ailesi ile alakalı hiç bir şey göstermedi bize. Mesela ben fb görmek isterdim Raizel ile ilgili veya Muzaka'nın nasıl kimle dövüşerek lord olduğunu.
Muzaka kendi ırkı arasındaki savaşcılar ile dövüşüp lord oldu sanırım hatta Dorant ile konuşmasında bir gün kendi ırkımızdaki savaşçıları yenip lord olucaksın falan diyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık