Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Rai git gide sasuke oldu saçı kısaldıkça uzun saçlı halini özledim ya serinin başında çok daha güçlüydü serinin başındaki haliyle olsa o ulu kurt dövüşü falan çok daha farklı olurdu misal. Ki serinin başındaki hali bile tam güçteki hali değildi bu adamın tam güçteki halini görmeden ölmez umarım.
Yalnız muzaka da tam güç değildi o dövüşte.Ikisinin tam güçteki dövüşünden sonra ikisi de uyumaya çekiliyor.Denk gibiler.Ulu kurt deyince Muzaka geldi aklıma.Başka birini kastettiysen gormezden gekebilirsin :D

Yalnız muzaka da tam güç değildi o dövüşte.Ikisinin tam güçteki dövüşünden sonra ikisi de uyumaya çekiliyor.Denk gibiler.Ulu kurt deyince Muzaka geldi aklıma.Başka birini kastettiysen gormezden gekebilirsin :D
Muzaka nın yerine geçenden bahsediyorum makudemiy di neydi onu çerez gibi yerdi bizim rai seri başındaki haliyle olsa bence. Birde Denk değiller tam güçte muhtemelen Muzaka eski savaşta öldürme isteğiyle saldırırken Rai sadece durdurma isteğiyle savaştığı halde son ayakta kalan gene kendisi olmuştu çünkü arada az da olsa fark var.

Muzaka nın yerine geçenden bahsediyorum makudemiy di neydi onu çerez gibi yerdi bizim rai seri başındaki haliyle olsa bence. Birde Denk değiller tam güçte muhtemelen Muzaka eski savaşta öldürme isteğiyle saldırırken Rai sadece durdurma isteğiyle savaştığı halde son ayakta kalan gene kendisi olmuştu çünkü arada az da olsa fark var.
Muzakanın tek dostu Rai yalnız.Orada nefreti Raiye değil insanlığa idi.Raiye direk öldürmek için saldıracak karakterde değil Muzaka.Son savaşlarında gördük bunu.

Muzakanın tek dostu Rai yalnız.Orada nefreti Raiye değil insanlığa idi.Raiye direk öldürmek için saldıracak karakterde değil Muzaka.Son savaşlarında gördük bunu.
O anki savaşta tamamen kontrolünü kaybetmişti ki hatta ilk döndüğünde raiyi tanımıyordu bile tekrardan döndüğünde piyasaya. Özellikle o an en sevdiği kişiyi kaybettiğinden tamamen bilinçsiz dalmıştı Raizele. Bize gösterilen bu en azından ki. Muzaka hep Raiyi kendinden üstün görüyordu gibi sanki kurt adamlarına falan anlatırken. Hep O adama bulaşmayın Ve ya Kurt adamlar yanlış hatırlamıyorsam Asillere saldıralım falan demişlerdi hatta geçmişte sanki. Hatta muzakayı eleştiriyorlardı niye saldırmıyoruz tarzında Muzaka da Raizeli düşünüp Onların tarafında o olduğu sürece hiç bir şey yapamayız Tarzı bir şeyler demişti yanlışta hatırlıyor olabilirim 200 küsür bölüm önce ki olaylar sonuçta ama. Hatta bilincini Raizel sadece 4 5 saniyeliğine geri getirmişti Muzakanın kan sahası kullanıp. Crombell sayesinde sonra kalıcı kendine geldi ki bu 800 küsür yıl sonra ki haliydi Muzakanın O anki öfkeli halini düşünemiyorum bile. :fool:

Başına neler geldiğini bilmiyoruz eğer o çocuksa unutmuş olabilir geçmişi ama piyon gibi duruyor açıkca yani hafızası silinmiştir piyon yapılmıştır. Diğer ulular çoğu kişi biliyorken birinci ulu hepsinden cahil gözüküyor. Ki sözde en baştaki herif bu son düşman büyük ihtimal benim gözümde crombell olacak ama bu seri daha uzar crombell den önce ki düşman birinci ulu olmayacak gibi duruyor. Muhtemelen kukla çıkar bu herif asıl birinci ulu artık raizelin kardeşi falan çıkarsa şaşırmam.
Şu son bölümlerden sonra final bossun Crombell olma olasılığı 1.elder olmasından daha fazla gibi geliyor bana da

Şirket gizli ekip üstüne ekip çıkıyor, doğrusu ben senin ihtimallerinin hepsini 0. takımda (Bleach gibi bir şey yaparlarsa) bekliyorum.
Hepsinin mazisinden bir rakipleri var karşıda ama iş bu ekibi kuran adam kim, ona kalıyor. (Eski Lord'un son oyunu) :byee:
Cidden iyi bir tespit bleachte de Aizeni öldü biliyorlardı ama sonradan tüm düşmanların başında(espadaları kastediyorum) olduğu ortaya çıktı bence eski lord veya rain kardeşi falan en güçlü düşman çıkabilir :) Zaten hatırlarsanız ilk bölümlerde Mary ile Jake'i gözümüzde büyütmüşlerdi simdi dönüp baktığımızda "Ahah bunlar da düşman mı yaa" diye düşünüyoruz :D 1. Eldera gelince onun narutodaki pain gibi bir düşman olduğunu düşünüyorum;)
Rai git gide sasuke oldu saçı kısaldıkça uzun saçlı halini özledim ya serinin başında çok daha güçlüydü serinin başındaki haliyle olsa o ulu kurt dövüşü falan çok daha farklı olurdu misal. Ki serinin başındaki hali bile tam güçteki hali değildi bu adamın tam güçteki halini görmeden ölmez umarım.
Mutlaka bi kalıp bulurlar bekleyip görücez:D

Şu son bölümlerden sonra final bossun Crombell olma olasılığı 1.elder olmasından daha fazla gibi geliyor bana da

Cidden iyi bir tespit bleachte de Aizeni öldü biliyorlardı ama sonradan tüm düşmanların başında(espadaları kastediyorum) olduğu ortaya çıktı bence eski lord veya rain kardeşi falan en güçlü düşman çıkabilir :) Zaten hatırlarsanız ilk bölümlerde Mary ile Jake'i gözümüzde büyütmüşlerdi simdi dönüp baktığımızda "Ahah bunlar da düşman mı yaa" diye düşünüyoruz :D 1. Eldera gelince onun narutodaki pain gibi bir düşman olduğunu düşünüyorum;)

Mutlaka bi kalıp bulurlar bekleyip görücez:D
Hayır yani birinci ulu crombellin gizlice yaptığı şeyleri bile biliyorken Bütün uluları katleden frank ve raizeli nasıl bilmez anlam veremiyorum bir türlü :D

Dediğin gibi her karakteri çok güçlü tanıtıyorlar.Muzaka'ya bile ilk başta acaba mı, dedim. :D

Hayır yani birinci ulu crombellin gizlice yaptığı şeyleri bile biliyorken Bütün uluları katleden frank ve raizeli nasıl bilmez anlam veremiyorum bir türlü :D
Ben de ona hayret ettim:bilmem:onu ilk gördüğümüz zaman "crombell neler çevirdiğini biliyorum haha" diye artistlik yapıyordu o zaman "bu adam her şeyi biliyor " diye düşünmüştüm ama fos çıktı:D
Dediğin gibi her karakteri çok güçlü tanıtıyorlar.Muzaka'ya bile ilk başta acaba mı, dedim. :D
Bende öyle zannediyordum ama reyiz karşımızda kesinlikle durmayacak kadar karakterli biriymiş:mincika:böyle giderse seri uzar da uzar (kötü bişeymiş gibi dedim ama işime geleceği kesin:D)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık