Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Noblesse 490 özet
Frankie taolarla konusur
Frankie: Biz simdi inecegiz. ucagi sana emanet ediyorum Tao.
Tao: Tamam patron! ucak güvenli bir sekilde geri dönecek. Ama size söylemem gereken bir sey var.
Frankie: Neymiş o?
Tao: Maaşlar ne zaman yatacak?
Frankie: *Gözleri kararır*
Karias: Evet maaşlar ne zaman yatacak? Paraya ihtiyacım var.
Rael: Benimde paraya ihtiyacım var.

*M-21 ve Takeo'nun gözleri kararır*

Frankie: Allah aşkına siz parayı napacaksınız?(aynen napacaklar kira ödemiyorlar çocuk okutmuyolar yeme içme beleş)
Karias: Hanımefendilere hediye alıyorum.
Frankie: Ah..tamam baska bir hesaba paranizi aktarıcam.
Tao: sagolun patron!
*frankie suratlarina kapatır*
Tao: Hey patron! Baglantı kesildi galiba

Frankieler ucaktan iner ve ww ülkesine varırlar.
O sırada 1. ve 3. Elderlar madukenin eski tahtının oldugu yere gelir. 1. Elder madukenin tahtına oturur. O sırada jurakiler gelir. Ölü askerleri görüp omaygat çekerler sonra elderlara "bize niye saldiriyorsunuz!" Diye bagirirlar. 1. Elder da "siz bize saldırmayacakmıydınız zaten sadece erken davrandık " diye cevap verir.
Sonra juraki sinirlenip 1.eldera saldiracakken 1.elderın adamı ve kız gelir saldırıyı durdurur sonra cakma soylu ve ww, diğer örgüt üyeleri de gelir. yanlarinda turkuaz kafalı ww ile tek camlı gözlügü olan ww u getirmislerdir. Bizim jurakiler sinirlenir "bunu nasıl yaparsınız" diye bagırır 1.elder ise "sizin insanlara cektirdiginizin yanında buna mı laf ediyorsunuz" diyor ve burada bitiyor.

Ben 1.elderda sasukelik sezdim:Dsanki eskiden iyiymiş de sonra çektigi acılar yüzünden kötü olmuş gibi geliyor. bi flashback görsek fena olmaz bence
Frankın öğrencisi olma ihtimali hala yüksek bence saç renkleri aynı çünkü tipi baya farklı olabilir ama aradan kaç yüz yıl geçti sonuçta kim bilir başına neler gelmiştir öğrencisi yaşadıysa umarım öğrencisi çıkar.

Frankın öğrencisi olma ihtimali hala yüksek bence saç renkleri aynı çünkü tipi baya farklı olabilir ama aradan kaç yüz yıl geçti sonuçta kim bilir başına neler gelmiştir öğrencisi yaşadıysa umarım öğrencisi çıkar.
Sanırım öyle:/ Eğer gerçekten Tesamuysa Frankie ile karşılaştıkları zaman belli olur neyin nesi oldugu:bilmem:

Ama final düşman kesinlikle Crombel olacaktır bu seri de bakalım daha 600 e kadar yolu var serinin.
Crombell olacagini zannetmiyorum bence kesin baska birisi olacak gibi geliyor:/
Franky şu kan taşlarını verseydi Rai'ye de öyle gitseydiler bari.
●Yanlış bilmiyorsam kan taşını yapmayı sadece maduke biliyordu. Maduke çakmasını üretip warriorların içinde yetiştirdi.
●Hain klan liderleri ise hakiki kan taşı kullanmışlardı
●Ignes biliyor mu emin değilim:/ kurtadamlarla çalışıyordu diye biliyorum ama eski bölümlerde belki göstermiştir hatırlamıyorum
●Açıkçası soyluların bundan haberi yoktu hatta soylular ilk kez kan taşını gördüklerinde o da ne falan diyorlardı. Demek istedigim eski kuşaklar biliyor(sonuçta hepsi öldü) ama şimdikiler bilmiyor. Gejutelin haberi vardır tabi
●Örgüt ise crombellin çaldığı bilgiler sayesinde öğrendi.Şu anda bilen tek kişi crombell diye tahmin ediyorum.
●Frankie'ye gelirsek, adam asırlarca deney yapmaktan elini ayağını çekmişti. Rai ortaya çıkınca ve yaşam gücü azalmaya başladığında efendimin yaşam süresini nasıl uzatırım diye gece gündüz araşyırma yapıyor. Asıl ironik olan madukelerin buldugu kan taşı formülünü Frankie gibi büyük bir bilim adamının nasıl bunca zamandır bulamamış olması. Zaten bulmuş ve kan taşı üretmiş olsa Muzaka canından vazgeçmezdi. Burada da bir kurgu hatası var diye tahmin ediyorum:/

@Grandia44

Franky teoride biliyordu sadece yanlış değilsem, üretimini denememiş bile.Ama 9. Ulu muydu ne yaşlı bir klan lideri vardı o ölünce kan taşının parçaları yerdeyken; yerek bakıp efendimin sıhhati yerinde değil demişti.
Rai, kan taşı ve güç peşinde koşan kardeşini öldürdü şimdi herkesi kurtarmak için kullanacağını düşünüyorum veyahut bizim Rş kan anlaşması ile kanlarını verirler (etkisi olur mu bilmiyorum). Bence Final kardeşi ile olabilir. Bizim Ulukurt'un ölmediği seride abes kaçmaz. :sapkali:

Crombell olacagini zannetmiyorum bence kesin baska birisi olacak gibi geliyor:/

●Yanlış bilmiyorsam kan taşını yapmayı sadece maduke biliyordu. Maduke çakmasını üretip warriorların içinde yetiştirdi.
●Hain klan liderleri ise hakiki kan taşı kullanmışlardı
●Ignes biliyor mu emin değilim:/ kurtadamlarla çalışıyordu diye biliyorum ama eski bölümlerde belki göstermiştir hatırlamıyorum
●Açıkçası soyluların bundan haberi yoktu hatta soylular ilk kez kan taşını gördüklerinde o da ne falan diyorlardı. Demek istedigim eski kuşaklar biliyor(sonuçta hepsi öldü) ama şimdikiler bilmiyor. Gejutelin haberi vardır tabi
●Örgüt ise crombellin çaldığı bilgiler sayesinde öğrendi.Şu anda bilen tek kişi crombell diye tahmin ediyorum.
●Frankie'ye gelirsek, adam asırlarca deney yapmaktan elini ayağını çekmişti. Rai ortaya çıkınca ve yaşam gücü azalmaya başladığında efendimin yaşam süresini nasıl uzatırım diye gece gündüz araşyırma yapıyor. Asıl ironik olan madukelerin buldugu kan taşı formülünü Frankie gibi büyük bir bilim adamının nasıl bunca zamandır bulamamış olması. Zaten bulmuş ve kan taşı üretmiş olsa Muzaka canından vazgeçmezdi. Burada da bir kurgu hatası var diye tahmin ediyorum:/
Crombel olacak gibi hissediyorum çünkü adam serinin başından beridir gözümüze sokuluyor bu adam frankin kitabına sahip diye. Ve şuan yazar bilerek geri plana attı crombeli birinci ulu her şeyi biliyordum senle ilgili falan tarzında laf çaktı ama crombel pes edecek bir tip değil. O yüzden birinci ulu ortalıkta yokken kesin bir şeyler yapar. Daha Raizelin kardeşi var oda çıkabilir piyasaya son düşman olarak adaylarımız bol şuan ki lordun babası sarışın abimiz bile ölmemiş ise hiç şaşırmam :D

Crombel olacak gibi hissediyorum çünkü adam serinin başından beridir gözümüze sokuluyor bu adam frankin kitabına sahip diye. Ve şuan yazar bilerek geri plana attı crombeli birinci ulu her şeyi biliyordum senle ilgili falan tarzında laf çaktı ama crombel pes edecek bir tip değil. O yüzden birinci ulu ortalıkta yokken kesin bir şeyler yapar. Daha Raizelin kardeşi var oda çıkabilir piyasaya son düşman olarak adaylarımız bol şuan ki lordun babası sarışın abimiz bile ölmemiş ise hiç şaşırmam :D
Ruh silahını ölmeden devredebiliyor mu?
Bir de ruhu ile sağa sola mühür koymuş, pek olası gelmedi bana.
Franky'nin öğrencisi, Rai'nin kardeşi, Balıkadamlar veyahut minkler olabilir. :D

459'da bırakmıştım, biriksin toplu okurum diye sonrasında olumsuz yorumları görünce ertelemiştim. Tekrar başlamaya değer mi sizce?

459'da bırakmıştım, biriksin toplu okurum diye sonrasında olumsuz yorumları görünce ertelemiştim. Tekrar başlamaya değer mi sizce?
490'a kadar pek bir olay olmuyor fazla birşey kaçırmış sayılmazsın
sadece maduke ölüyo muzaka rai'ın yaşam gücünü doldurucam derken ölümün köşesinden dönüyo 1. Elder ortaya çıkıyo falan
ama cidden seriyi toparlamaları gerek son zamanlarda bozdu cidden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık