Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Bu durumda Muzaka'nın mala bağlanacağını düşünmüyorum. Bu bölüme kadar övüle övüle göğe çıkarılan Muzaka, bir zahmet Franky'i ezsin. Gerçi yabancı sitelerde herkes Muzaka'ya sövüyor, Franky'i övüyor, Gorant'ı yerin dibine sokuyor falan. Senarist fanlara oynuyor, keşke senin/benim gibi Muzaka'nın hakkını verseler. Yinede son gösterilenden anladığım kadarıyla, Franky'den terler akıyor, Muzaka gayet soğukkanlı. Benim bildiğim, bu tip sahnelerin ardından, soğukkanlı olanlar ezer, parçalar. Büyük ihtimal Muzaka'nın önüne Raizel koyulacaktır.
Franky Muzakayı da yenerse zaten sevsinler bu seriyi.
imkanı yok yenemez.

kurt adamlar beni aşırı hayal kırıklığına uğrattılar. Mangaka her bir şeyi soylulara vermiş.

Aynen öyle, üstüne gidip Raizel'i de teklesin, sonuçta fanlar Franky'ciğimizi çok seviyor, çok iyi ayar veriyor ya :/
frankyi bende çok severim hele savaştayken çirkeflik yapması filan tam çakallık ve çok güzel kareler çıkıyor ortaya ama abii bir tane kurt adam mı olmaz işe yarar.
anca konuşuyorlar, bu sarı kafadan umutluydum be, birde Muzaka onun dişli bir rakip olacağını söylemesinden sonra gelinen noktaya bak :/

frankyi bende çok severim hele savaştayken çirkeflik yapması filan tam çakallık ve çok güzel kareler çıkıyor ortaya ama abii bir tane kurt adam mı olmaz işe yarar.
anca konuşuyorlar, bu sarı kafadan umutluydum be, birde Muzaka onun dişli bir rakip olacağını söylemesinden sonra gelinen noktaya bak :/
Bende aynı senin gibi düşünüyorum hocam, sen(yazar/çizer) Soyluları öve öve bitireme, sonra kurtadamlara geçince, iki power-up ile yerin dibine sok adamları. Olur mu böyle?

Bende aynı senin gibi düşünüyorum hocam, sen(yazar/çizer) Soyluları öve öve bitireme, sonra kurtadamlara geçince, iki power-up ile yerin dibine sok adamları. Olur mu böyle?

Gorant'ı yendiği bölümü okudun mu bilmem ama yenmesi çokta abes değildi.. Franky en güçlü insan konumunda, ayrıca raizel ile de akiti var ve silahı son zamanlarda bir çok kuvvetli ruh emdi.. Kurtadamların güçsüz gözükmesinin nedenini zaten açıklıyor mangaka, savaşçı konumunu almadan deney yapılmış üstlerinde o yüzden sınırlarının bu olduğuna inanıp güçlenmek için deney yoluna başvurmuşlar.. Gorant güçsüz değildi, 2 klan reisi başedemiyordu gorant ile lakin franky farklı akiti var raizelle ayrıca kara kargıyı tamamıyla kontrolü altına aldı.. Bölümün ingilizcesi var facebooktaki grupta zaten.. Yine de serinin gidişatını bende beğenmiyorum..

Aslında Franky'i abartmıyorlar. Franky önceki soylularla teke tekte kafa kafaya savaşabilen bir elemandı. Şimdi ki soylulardan ve çöp kurtadamlardan, örgüt ulularından güçlü olması doğal. Ancakmseride adam gibi bir hikaye yok. Örgüt her hamlesinde yeniliyor, bu yenilmeler hep 13. ulunun işine yarıyor, planının bir parçası çıkıyor. Serinin belliki sonlarına geldik. Kurtadamları böyle tek bir hikayede harcadığına göre bitirecekler seriyi.

Umarım 13. ulunun planları ve 1. ulu düzgün birşey çıkar. Eğer 13. ulu pşanlarını devreye soktuğunda Lukedonia'ya saldıean moruk gibi planı elinde patlarsa o zaman fena söverim. Sen ilmik ilmik işle planı, bir detayı atla, bütün plan çöksün.

Cp0Lucci

Bu manhwa yı en son 2 yıl önce okumuştum. Şimdi tekrardan kaldığım yerden devam ettim. 435.bölümdeyim.

Bence bu serinin en baba düşmanı Crombell olacak, çok ahım şahım güç elde edecek gibi geliyor. Frankenstein a gelince biraz zorlasa Raizel le kafa kafaya gider :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık