Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neleri Değiştirmek İsterdiniz?

Robin'i benden başkası görmesin, benden başkası sevmesin diye. Bir kadın çizeceksin, saklayayıp gömeceksin...
:hhh: tahmin tuttu işte beklediğim cevap, mehmed mangadan alıntı yapmana gerek yoktu bu arada:artiz: ama çelişkiyi belirtiyim eğer Oda robini çizmemiş olursa seninde saklıcak bir şeyin olmaz bir düşün derim:respect:

Roronoa Zoro

:hhh: tahmin tuttu işte beklediğim cevap, mehmed mangadan alıntı yapmana gerek yoktu bu arada:artiz: ama çelişkiyi belirtiyim eğer Oda robini çizmemiş olursa seninde saklıcak bir şeyin olmaz bir düşün derim:respect:
Oda Robin'i benim hayal gücünden çaldı.

RYUU

Ölmesi gereken fakat hala hayatta olan karakterleri öldürürdüm.Ör:Spandam

Gökyüzü arcını direk çıkarırdım seriden en çok sıkıldığım arctı. Frankynin saçıyla oynamazdım :D Brook'u daha güçlü yapardım mesela ödülü 30k değilde 200k civarı yapardım daha gizemli olurdu. Nami'nin komutanlık taslama olaylarını kaldırırdım. Sabo'yu öldürtmeyip çok güçlü şekilde ortaya çıkartırdım. Garp'a show yaptırırdım.(Öyle Rogerla denk dövüşüyor notu verilip bir olayını göremememiz)

phoenix621

tayfanın öldürmeme durumunu değiştirirdim. usopp'a barutlu bir silah, luffy'e shanks'ın kullandığı gibi bir kılıç , robine bir hançer, sanjiye ucundan bıçak çıkan kaerouseki tabanlı ayakkabılar, brook'a ölümcül bir zehire bulanmış bir kılıç kullandırtırdım.çokmu sadistim ne :fool: lakin seride ölümü hakedip de ölmeyen karakterleri görünce insanın tepesi atıyo.

Anti zorolar doluşmuş yine :) serinin en kral adamına ne bu nefret :D
Usopp ateşli silah verirdim ben ve biraz daha karakter öldürürdüm.Zoroya meyve+haki+herşeyin sesini duyma ne bulduysam bi karışık eklerdim.

Usoppun silinmesini isteyenler gibi bende gitmesini isterdim. Balıkadam adasının daha hızlı bitmesini isterdim.

Ryner Lute

ussopu başka bir adaya gönderirdim , özelliklede ateşli silahların olduğu western bir adaya , burada hem cesaret kazanırdı hemde ateşli silahlara terfi ederdi , açıkçası bitki benim tarzım degil.

one piece ile alakalı degil ama bleach ve noruto mangakalarını odaya çırak olarak yazdırırdım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık