Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nefertari Vivi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 66.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 48 33.8%

• Kullanılan toplam oy
    142
Crocodile cidden kurtarabilir bence.Onu boşuna mı çizdi Oda Reverie'de gazete okurken ? Güzel de olur.Umarım kurtarır.

Ya Luffy'nin vakti zamanında ondan yardım almış olması bile meseleyken kalkmış bir de Vivi'yi kurtarsın diyorsun reyiz.
Olmaz o iş.
He gitsin, şovunu yapsın, yonkouya dalsın, istediğine ayar versin.
Ama Vivi'den uzak dursun. Olmaz o iş reyiz.
Ondan başka kimse yardım etmez. Onunla kötü de olsa bir bağı var. Kimse çıkartamaz onu oradan çok tehlikeli yerde kaldı. Bir de işin ucunda antik silah muhabbeti biterse bil ki Crocodile oraya damlar. Bu adam hükümetten aşırı nefret ediyor o yüzden aklında vardır bir şeyler bekle ve gör!

Ondan başka kimse yardım etmez. Onunla kötü de olsa bir bağı var. Kimse çıkartamaz onu oradan çok tehlikeli yerde kaldı. Bir de işin ucunda antik silah muhabbeti biterse bil ki Crocodile oraya damlar. Bu adam hükümetten aşırı nefret ediyor o yüzden aklında vardır bir şeyler bekle ve gör!
Ben Vivi açısından dediydim aslında. Yoksa Crocodile Dünya Hükümeti'ne inat için ha kızı kurtarmış, ha öldürmüş, pek fark etmez tabi. :bilmem:

O kapağı sözde istek üzerine çizmiş.Gelecek olaylar için o kadar uyumlu ki.... Zaten tahmin ediyordum ama Vivi sağolsun istek olaylarının hikaye olduğuna artık kesin eminim.

Benim bu kızla ilgili anlamadığım bir şey var, neden tayfanın bir üyesi olarak sayılıyor? Hiçbir zaman resmi olarak bir hasırşapkalı olmadı. Tıpkı Law gibi bir amaç doğrultusunda bir süre onlarla seyehat etti. Ama mangada Vivi de bir zamanlar korsandı deniyor. Wikiye bakıyorsun Vivi eski hasırşapka üyesi olarak sayılıyor. Hatta Vivi'nin ilk bizimkilerle seyahat etmeye başladığı zamanlarda One Piece'in reklam arasına girdiğini belirtmek için gelen bizim tayfa üyelerinin rastgele aranıyor posterlerinde Vivi de vardı.

Düşünüyorum da hazır Reverie'ye falan gelmiş, İmu kendisine göz koymuşken ve en son ismi Saboyla geçmişken akabinde olacak olaylarla yolu tekrar bizim tayfayla kesişir ve gene bizimkilerle yolculuk eder mi? Tayfaya Jinbei katıldı ve onun gelmesi birnevi Doğu Mavide Tayfaya gelen Zoro etkisi yarattı millette ve canavar 3'lünün hemen arkasına yerleşti. Sonraki 10. Üye'nin bir başka güçlü dövüşçü olması falan isteniyor ama buradan yola çıkarsak Oda belkü de bir de weak trio'ya yakın birini ekleyem diye düşünmüştür.

Evet evet evet biliyorum biliyorum Vivi yeni dünya için çöpten farksız. Bizimkilerin yanında çok vasıfsız. Ama ilk geldiği zamanlarda Usopp'tan falan aşağı kalır yanı yoktu en azından. Sonuçta bu seri bir shounen. "Pell sama'dan ve gökyüzü rahibinden ders aldım sizden etkilendim güçlendim" dese sırıtmaz. Hadi olmadı şeytan meyvesi falan yer en kötü ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık