Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden Anime ya da Neden Manga?

Başlık pek açık değil konu şu animeyi seviyorsanız neden mangayı seviyorsanız neden ben başlayayım
Manga: iyi güzel gerçek olaylar burda hatta biraz ilerden gidiyor

Anime: Bazı sahneler değiştirilmiş çizimler pek iyi değil ama bazı sahneler bence izlenerek daha iyi olur mesela zoro'nun luffy'nin acısını içine aldığı sahne müthişti hiçbir şey olmadı derken ses kalındı zoro biraz titriyordu alttanda bir müzik gözleri kanlanmış falan canım sıkıldıkça açar izlerim orayı bide bence savaş sahneleri animede daha iyi olur gibi ama sizinde fikrinizi almak istedim

Manga okumayan biri için animede sahne değiştirme olayı yok her türlü anime derim.
ama Manga takip ediyorum.

Ben sadece One Piece olarak ele almadım. Savaş sahnesi açısından mangada 3-4 sayfa olarak gösterdikleri resimler animelerde daha etkileyici olabiliyor. En azından dövüşler hareketli oluyor ve mangadan daha fazla ilgi çekiyor. En azından benim açımdna böyle :D One Piece için manga daha iyi olsa da çoğu anime için anime en iyisidir bana göre. O yüzden anime dedim...

Ben sadece One Piece olarak ele almadım. Savaş sahnesi açısından mangada 3-4 sayfa olarak gösterdikleri resimler animelerde daha etkileyici olabiliyor. En azından dövüşler hareketli oluyor ve mangadan daha fazla ilgi çekiyor. En azından benim açımdna böyle :D One Piece için manga daha iyi olsa da çoğu anime için anime en iyisidir bana göre. O yüzden anime dedim...
Sadece sen anime demişsin :D

Luffy'nin Luccinin ağzını burnunu kırışının keyfini mangada alan varsa helal olsun yani..
Ben genelde anime tutkunuyum ama manga okumayı sevdiğim için ikiside.

Animelerde dövüşleri yada skillmi diyim jutsumu diyim herşeyi daha iyi anlayabiliyorum. Hem daha akıcı oluyor hemde olayları anlamak için beynimi zorlamak zorunda kalmıyorum. Bunun yanı sıra mangada gereksiz uzatmalar, filler, bakışmalar fln gereksiz şeyler yok. Ayrıca Luffy korsanlar kralı olduğunda yada Naruto hokage olduğunda bunu anime seyrederken başkalarından öğrenmek istemem yada okadar bekleyemem diyim :)

Monkey :D Luffy

animede mizah yönü daha kuvvetli mangada es geçtiğim bir espriyi animede gülüyorum sugeeeee:) chopper ın sesi okla çıkaran bazı espriler nami kızınca arka planda chopperın koşup denize atlaması chopperın bf franky i görüşü seslerle daha güzel dövüşün aksine bence animenin mizah yönü daha yüksek ama mangasında animedeki malum sebeblerden biraz üstün ama ben sırf op animesini çok sevdiğim için 2 side dedim

son 1 veya 2 senedir manga favorim savaşa kadar animeyi çok beğenirdim.Özellikle animatörlerin manga dışı uydurmaları yüzünden soğudum

Savaş'ın ilk bölümlerindeki çok kötü çizimler yüzünden animeden soğumuştum, balıkadam arcı daha da iğrenç olmuş şimdi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık