Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Konuyu görmüşken yazayım. Ne ezdik be :cool: Play-off finalinde denk gelirsek sonuç belli. Golden çok ayrı bir seviyede. Bu sene her zamankinden güçlüler resmen. Şampiyon belli, ikinci kim? #DubNation :D

Geçen sene Curry yarı sakattı. Draymond saçma bir şekilde ceza almış Bogut ise sakattı. Barnes bunun dışında takımı mahvetti. Cavsın bu sene şansı olabileceğini düşünmüyorum GSWye karşı. Durant özellikle çok önemli bir faktör. Bunun dışında eskaza Sas elemezse(Defansları inanılmaz birde koç faktörü var) GSW rahat alır diye düşünüyorum şampiyonluğu.

Birisi kendi evinde verilmeyen faul sayesinde tek farkla galip çıkarken diğeri 40a yakın fark atıyor.2 takım arasındaki fark bu.

Kawhi'nin bloğunun etkisinden anca sıyrıldı Curry. Finale kadar bir kaç tane daha yolda gibi.
Arkadaş yazmış benim yerime.

Geçen sene Curry yarı sakattı. Draymond saçma bir şekilde ceza almış Bogut ise sakattı. Barnes bunun dışında takımı mahvetti. Cavsın bu sene şansı olabileceğini düşünmüyorum GSWye karşı. Durant özellikle çok önemli bir faktör. Bunun dışında eskaza Sas elemezse(Defansları inanılmaz birde koç faktörü var) GSW rahat alır diye düşünüyorum şampiyonluğu.

Birisi kendi evinde verilmeyen faul sayesinde tek farkla galip çıkarken diğeri 40a yakın fark atıyor.2 takım arasındaki fark bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık