Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Verseler bile çok az bir maaş bütçeleri kalacaktır. Bu kadar dar bütçe ile istedikleri takviyeleri yapmaları da çok zor. Bu seride de gördüğümüz kadarı ile eldeki oyuncularla Klay ve Durant olmadan Curry'nin işi çok zor.
Bench çöp GSW'nin. Yan parçalar olmadan sakat adamlarla işleri zor. Görürüz yakında.

Benim için Kobe'nin yeri başkadır. Ben de pes etmekten ve kaybetmekten hiç hoşlanmam. Daima zora sokarım kendimi. Bir şeyi yapana kadar bırakmam, mücadele sonsuza kadar devam. :oleyo:

Barnes pozisyonunun farklı açıdan aslında karşısında olmadığı gibi bir fotoğraf falan çıkmıştı bu arada. Aman aman. Kaçırmayın gazımızı!
Hayret senle aynı düşünüğümüz şeyler varmış. Özellikle Kobe konusunda. Bir an ben mi yorum yapıyorum dedim ta ki son kısmı görene kadar :D

Kobe'den sonra Lakers bitti benim için. :( NBA'e tekrar dönmemi sağlayansa Curry başkan oldu. Bir Kobe değil ama olsun, kendi çapında bir başka uç nokta.

Not: Lebron ile iyice bitti.
Kobe'nin mirasını korumaya çalışıyoruz. Eninde sonunda o eski Lakers olacak. Kuzma gelişimini beklediğim gibi sürdürürse çok güzel şeyler olacak.

Aslında müthiş bir oyuncu ama bana Kobe kadar iyi gelmiyor. Lebron'dan iyi olabilir gerçi. :oleyo2:
Ahahahaha. Kesinlikle öyle Lebron'dan iyidir ama daha Kobe seviyesinde değil.

Reisin boşluğu dolmaz :D şahsen Kawhi bu şekilde devam ederse GOAT için en ciddi aday olabilir. Jordan, Kobeden daha iyi savunmacı. Middle performansı onlardan kalır yanı yok ve en önemlisi maç başı 2 asist ort var. Tüm özelliklere sahip :D
Altına imza atacağım bir yazı. Bence de öyle. :sapkali:

Dikkatimden kaçmış. Ama ana mesaj belli orada onun dışında.
Curry'den ben beklediğimi alamıyorum o 47 sayılık maç hariç. Green ise Portland serisinin yarısını bile oynamıyor gözüküyor. 6. maç çoooooooook zor olacak GSW için.
Çoook zor oldu ve şampiyonluk gitti :rolleyes:

DİKKAT AĞIR HATERLIK VE ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ İÇERİR!!!
Kawhi Leonard...:fool:
Gsw muhtemelen şampiyon olacak ama finalde kawhiyi görmek istiyodum ve gerçekleşti.
Kawhi haketti finali çok büyük oyuncu.Ama bölüm sonu canavarını tek başına alt etmesi çok zor yanında bir tane daha süperstar olsaydı belki bir sallardı ama 1 maç almaları başarı olacaktır.
Ben 7. maça gider diyorum KD'siz. KD gelirse ki en kötü 3. maç gelicek galiba. 4-1 GSW.
Golden kazanacak ağlama hiç. :) Kaan Kural sempatizanı seni.
Hater demene demiyorum, diğer savunmalar. :D

Raptors osura osura kazandı resmen. Üfleseler basket girdi, şansa dokundular girdi, rastgele salladılar girdi. Bir daha böyle şansları olmaz. 4 - 1 GSW aldı seriyi geçmiş olsun. :)
HADİ CANIM YA CİDDEN Mİ :oleyo2:

Dakikalarca aynı şeyi aynı hışımla anlatıyor. Dolduruşa gelmiş gibi aynı. Durant olmazsa ya da dönünce iyi olmazsa 4 - 3 Toronto alırmış. Hatta 4 - 2 bile olabilirmiş. :)

GSW iyi durumda değilmiş bir de. :)
GSW 4 - 1 kazandı bile seriyi. Hadi senin güzel hatrın için 4 - 2 diyeyim.
Doğru tahminlerin için seni kutlarım. Ben süpürüleceğinizi düşünüyordum. :oleyo2:
Açtın şom ağzını seri Toronto'da.
:cool::cool::cool:

Curry bir vites daha arttırıp 60 sayıyla bitir aslan.
Bir vites daha yukarısı 0/8 galiba :oleyo2:

Durum 3-1 oldu. Durant reis istediğini aldı bu aşamadan sonra artık oynayabilir sanırım. Reis gelsede bi Torontoyu yok etse...

Güzel yok oldu mu Toronto pardon Oracle Arena yok olmuş olabilir malum 4 galibiyetin üçü orada geldi de :oleyo2:

Durant oynayacakmış. Toronto için üzücü bi son olacak muhtemelen... :(

Cidden çok üzücü bir son oldu. :oleyo2:

Durantim balonları patlatmaya geldi.
İyi patlattı mı balonları yoksa dur Kd'den ibaret olduğu belli olan başka bir şey mi patladı.:oleyo2:

Golden fark atar. Curry 50 sayı. :oleyo2:
Gsw'nin lügatında bir sayı 50 sayıya tekabül ediyor galiba :oleyo2:

Kawhi de döktürüyormuş he. (Kurşun.) :) Bkz: Tombeleşmek.
Tombe ne zaman böyle uygunsuz bi şaka yaptı büyük bir ithamda bulundun şu an :oleyo:
Laf gitsin de. :oleyo2: Aferin Green.
Tombeleşmek ne be lügata yeni şeyler kazandırmışım haberim yok. Laf geldi de dönüşü nasıldı birde ona bakmak lazım :D

Bu seri Toronto’nun o kadar rahatım ki. Seriyi Toronto’nun kazanacağı nereden belli? Gsw’nin üçlüklerde beast mode açtığı ve neredeyse yüzde 50 ile 20 üçlük Toronto’nun 8 üçlük attığı ve geçen bahsettiğim Green’in ekstra üçlük attığı yerde son anda geriden gelip bir sayı ile anca kazandı. Sayı farkı ne olursa olsun Gsw ne kadar iyi şut sokarsa soksun oyundan düşmüyor Raptors diğer rakiplere göre en büyük fark bu. Durantte gittiğine ve her maç böyle atamayacaklarına göre ki Durant yoksa Cury ve Klay savunmasına daha yoğunlaşılacağı bir seride bu oyuna devam edildiği takdirde ŞAMPİYON TORONTO. Dediğim gibi pusudayım bekliyorum :rolleyes: @amaneden
Bir şeyleri biliyoruz da konuşuyoruz. :cool::cool::cool:

VE LİGDE GSW DÖNEMİ BİTER. NAKAVT. THE END.

KAWHİ LEONARD NBA FİNALS MVP, THE KİNG İN THE NORTH!!!

2019 NBA CHAMPİONS TORONTO RAPTORS THE TRUTH KİNG İN THE NBA!!!

GÜZEL BASKETBOLUNUZ İLE ZEVK VERDİĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER!!!!!:sapkali:

Son düzenleme:
@Tombe Oha ne yazmışın ya hahaha :D
Durant değil Curry sakatlansa ne olurdu acaba.
Bu benim de aklıma geldi de normal sezonda gördüğümüz fragmandaki gibi olurdu bence. Yani takım daha başarısız olurdu. Durant istediği kadar formda olsun.
Şimdi bu GSW hem Durant'e hem de Klay'e max kontrat verebiliyor mu aynı anda?
İkisinin de süper maks kontrat hakkı yok o yüzden belki verebiliyorlardır ama çok bilmiyorum :( Playoff'larda rotasyon aşırı daraldığı için bu tip hamleleri göze alabiliyordu belki takımlar ama bu yılki playoff'lar yeterli sayıda kayda değer yan parçanın şart olduğunu gösterdi. Yıldızlarını çok yüksek süre oynatırsan ya sakatlanıyor ya da oyunu düşüyor. Sokmak zorunda olduğun parçalar Mckinnie gibi olursa da o süre zarfında her türlü geri düşüyorsun. Çıkmaz sokak.

DİKKAT AĞIR HATERLIK VE ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ İÇERİR!!!
HADİ CANIM YA CİDDEN Mİ :oleyo2:

Doğru tahminlerin için seni kutlarım. Ben süpürüleceğinizi düşünüyordum. :oleyo2:

:cool::cool::cool:

Bir vites daha yukarısı 0/8 galiba :oleyo2:

Güzel yok oldu mu Toronto pardon Oracle Arena yok olmuş olabilir malum 4 galibiyetin üçü orada geldi de :oleyo2:

Cidden çok üzücü bir son oldu. :oleyo2:

İyi patlattı mı balonları yoksa dur Kd'den ibaret olduğu belli olan başka bir şey mi patladı.:oleyo2:

Gsw'nin lügatında bir sayı 50 sayıya tekabül ediyor galiba :oleyo2:

Tombeleşmek ne be lügata yeni şeyler kazandırmışım haberim yok. Laf geldi de dönüşü nasıldı birde ona bakmak lazım :D

Bir şeyleri biliyoruz da konuşuyoruz. :cool::cool::cool:

VE LİGDE GSW DÖNEMİ BİTER. NAKAVT. THE END.

KAWHİ LEONARD NBA FİNALS MVP, THE KİNG İN THE NORTH!!!

2019 NBA CHAMPİONS TORONTO RAPTORS THE TRUTH KİNG İN THE NBA!!!

GÜZEL BASKETBOLUNUZ İLE ZEVK VERDİĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER!!!!!:sapkali:
Gsw dense torontoyu destekliyordum ama gerçekçi olursak sakatlıklar belirledi finali. Lebroncu biri olarak gsw'yi desteklemiyorum ama klay sakatlanmasa ve söylendiği gibi durant dönse şampiyon gsw idi. Kawhi adamım aldı ben mutluyum şahsen. Sabah maç bitti içimde bi mutluluk bi sevinç oluştu çok tarifleyemediğim.

@Tombe Tebrik ediyorum tüm goygoyları bir araya toplamış, tüm sakatlıkları göz ardı etmiş ve başarılı bir şekilde hater'lık yapabilmişsin. :oleyo2:

Herkesten özür diliyorum bundan sonra sakatlıkları da tahmin ederim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık