Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Bana daha çok sevdiğin bi konuda iyi bi bilgi birikimi elde etmiş birinin bunu paylaşma heyecanı gibi geliyor bu ama :D Ben o bir dediği bir dediğini tutmamasını fark etmedim pek. Zaten hiç ince eleyerek izlemem bu videoları.

Bu bölümü hala bitirmediğim için ona bir şey demeyeceğim ama bence Durant olmadan Toronto'nun ciddi bir şansı var zaten. Ama nasıl oynadığına bağlı tabi. Son maçtaki gibi oynarlarsa evet var ama ilk maçlar gibi oynarlarsa da yok :) Yalnız iyi de oynasalar kötü de oynasalar hep sağlam savunma yaptılar, bu da önemli bi etken olabilir. Sonuçta başta Curry GSW sinebilen bir takım. Neyse merak ettim şu bölümü bitireyim bakayım ne demiş G.State'e :D

Edit: İzledim, genel olarak katılıyorum :D Kaan Kural'ın dediği gibi unutuyoruz, Durant-Kawhi eşleşmesinin de ayrı bi önemi var o da önemli bi nokta.
GSW'ye pek bir şey dememiş olması da çok şey anlatıyor aslında ama neyse. :)

KD bir oyuncadan çok daha fazlasını götürüyor bu takımdan. Kd'ye kontrat açıcaz diye kadro derinliğinden ciddi feragat ediyolar. Bench rezalet GSW'nin, olanlardan sisteme uyan adam yok. Şut dahi atamıyorlar, KD'nin yerine kimler oynuyor. İlk 5 de Curry ve Klay hariç şutör dediğimiz adam yok şuan. Klay'in şut ritmi kaybolmuş durumda takım Curry, Draymon eline bakıyor sadece. Toronto bu ikiliyi iyi savursa ki iyi savunucak seri ilerledikce üstünlüğü alırlar. Çünkü GSW elinde Klay'in iyi oynaması hariçinde + yazabileceği bişey yok, takım çok kısıtlı geri kalan herşeyiyle. Kd'siz 7. maça gider gelirse 4-1 biter seri.

Ben her şeye rağmen KD dönmesin isterim :) Hem özlediğimiz G.State'i izlemeye devam ederiz hem de KD olmadan kazanırlarsa süper olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık