Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Ne yapsınlar, başka takım yok. :) Koskoca NBA dünyası, GSW'nin karşısına çıkacak takım bulamıyor. :) Tüm galaksi orada, Savaşçılar'ın önünde diz çöküyor. Tam bir meteor yağmuru. :)
Şu Durant gitse de rekabet yok ve yenilmezler ekibi imajları da bitse rahatlasak :)
2016 falan unutulmuş efenim. O aciz zamanlar unutulmuş. Karşılarında Portland olunca gaza gelinmiş hemen... ::(

Yanlış ifade etmişim, özür. 3 maçlık Portland serisini kastetmiştim.
Bizim gaza gelmemiz daha çok Durant yokluğunda GSW'ın başta Green ile özüne dönen bi basketbol oynaması :)

Bizim gaza gelmemiz daha çok Durant yokluğunda GSW'ın başta Green ile özüne dönen bi basketbol oynaması :)
Ben Durant tarafındayım.:D Durant olmadan daha iyi basketbol oynabilirsiniz ama sonrası Lebron önündeki hale döner.:a:
Bak ya. :oleyo2: Sen saf hater'lık peşindesin, ben anladım. :)

Katıldım. :)
Ben ve haterlık...:( Hiç duymadım. Biz gerçekleri ifade ediyoruz sadece.:oleyo:

Ben Durant tarafındayım.:D Durant olmadan daha iyi basketbol oynabilirsiniz ama sonrası Lebron önündeki hale döner.:a:
Lebron önündeki hal ne allasen :D 40 yılda bir olacak bi geri dönüş denk geldi ve bi şampiyonluk çaldı. O bir daha olmazdı zaten, hele Kyrie olmadan zaten imkansız. Laker Lebron'u diyorsan da ona şu an bir şey diyemeyiz sonuçta daha takım kuracaklar. Malum bu sezon playoff bile yapamadılar bu yılı değerlendirmeye gerek yok :)

Ama Davis ve Kyrie ikisi birden Lebron'a katılırsa ki gayet oluru var şu an. O zaman evet, KD olmadan çok ama çok zor neredeyse imkansız :D KD kalırsa da bu iki takımın kapışması gerçekten Avengers vs. Justice League olurdu. NBA tarihinin en iyi iki takımı aynı anda var olup karşı karşıya oynayacak.

Marc Gasol kim olduğunu hatırlatıyor, güzel başladı maç. Yalnız şu Greek Freak hücumda eline topu hiç almadan sahada dursa bile acayip bir oyuncu ya. Savunmada devriye gezip birden fazla alanı kapatması, müthiş temiz bloklamaları haricinde bir de caydırıcılığı falan.. Çok iyi ya.

Van Fleet'in vasatlığı sinirlerimi bozmaya başladı, izlemeye katlanamıyorum artık. Bu kadar boş bir oyuncu olmaz arkadaş!

Vasatlık da değil bu yani çöplük gibi oynuyor yemin ederim. Vasatlık Danny Green'inki. Gasol de yaşa takıldı ilk çeyrekten sonra, Kawhi zaten sakat oynuyor. Nası takım lan bu. İyi savunma, Siakam ve Powell ile maçtalar sadece.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık