Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Gsw'de zaten Green,Zaza gibi çirkef oyuncular var. Biri takım içi uyumu bozmaya kalkarsa diğer ikisi bastırır. Bu şekilde idare ederler bence. :D Kaldı ki Dmc olmasaydı bile Gsw yine şampiyonluğun favorilerinden olurdu.

Zamanında Shaq için Lakers fanı olmuştum. Kobe ile arasındaki gerginlikten dolayı da Kobeyi hiç sevemedim. Ondan sonra Lebron'a hayran kaldım o da Lakers'a gitti şu NBA garip bir lig vesselam. Şu anda Lebron'un Titanları yenmesini istiyorum.

Uzun zamandır Hidolu Orlando hariç beni heyecanlandıran takım da gelmedi. Umarım bu Lakers bizi heyecanlandırır.

Cousins Gerçeği: Warriors’i Suçlamayı Bırakalım!
DeMarcus Cousins ve Warriors’ın kusursuz ilişkisi.
https://www.herseynba.com/demarcus-cousins-gercegi/

Güzel yazı, herkesin en başta haklı olarak sövdüğü Warriors'ın suçlu olmadığını söylüyor ve olayın arka planını anlatıyor. Yazının sonundaki 2018-19 sezonunun şampiyonu şimdiden belli lafına ise zerre katılmıyorum.

Boogie'yi saymazsak Warriors'un şampiyon olma ihtimalini forma numaralarını toplayarak bulabiliriz.
11+23+35+30=99
Boogie New Orleans'tayken 0 numaraydı. Bunu da toplarsak yine bir şey değişmiyor, aynı takıma katılması gibi. :oleyo2:

Boogie'yi saymazsak Warriors'un şampiyon olma ihtimalini forma numaralarını toplayarak bulabiliriz.
11+23+35+30=99
Boogie New Orleans'tayken 0 numaraydı. Bunu da toplarsak yine bir şey değişmiyor, aynı takıma katılması gibi. :oleyo2:
Bu sene % 80, % 85 ihtimalle şampiyonlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık